Jdi na obsah Jdi na menu
 


Časový program - S, D/T 2010

15. 2. 2010

„O pohár ze Zámku 2010“

kat. SÓLA, DUA/TRIA

 

Program dne:

  

  7:30            17:00             prezence

 

  8:30                                     Zahájení soutěže!!!

  8:32             9:00              KADET - SÓLO - BATON (skupina A)

  9:00              9:25              KADET - SÓLO - BATON (skupina B)

  9:25             9:45              JUNIOR - SÓLO - TANEC

  9:45            10:00             KADET - SÓLO (finále)

10:00           10:05             vyhlášení výsledků - JUNIOR - SÓLO - TANEC

10:05           10:10             vyhlášení výsledků - KADET - SÓLO

10:10          10:35             JUNIOR - SÓLO - BATON (skupina A)

10:35          11:00             JUNIOR - SÓLO - BATON (skupina B)

11:00          11:25             JUNIOR - SÓLO - BATON (skupina C)

11:25           11:45             KADET - DUO/TRIO – BATON

11:45          12:00             JUNIOR - SÓLO - BATON (finále)

12:00           12:05             vyhlášení výsledků - KADET – DUO/TRIO – BATON

12:05          12:10             vyhlášení výsledků - JUNIOR - SÓLO - BATON

12:10          12:25             JUNIOR - SÓLO - TWIRLING

12:25          12:35             JUNIOR + SENIOR - DUO/TRIO - TWIRLING

12:35     –      12:55             SENIOR - SÓLO – TANEC

12:55          13:00             vyhlášení výsledků - JUNIOR - SÓLO - TWIRLING

13:00          13:05             vyhlášení výsledků - JUNIOR + SENIOR - DUO/TRIO - TWIRLING

13:05          13:30             JUNIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina A)

13:30          13:55             JUNIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina B)

13:55          14:20             JUNIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina C)

14:20     –      14:40             SENIOR – DUO/TRIO - TANEC

14:40          14:55             JUNIOR – DUO/TRIO - BATON (finále)

14:55     –      15:00             vyhlášení výsl. - SENIOR - SÓLO - TANEC

15:00     –      15:05             vyhlášení výsl. - SENIOR - DUO/TRIO - TANEC

15:05          15:10             vyhlášení výsledků - JUNIOR - DUO/TRIO - BATON

15:10          15:40             SENIOR - SÓLO - BATON (skupina A)

15:40          16:10             SENIOR - SÓLO - BATON (skupina B)

16:10          16:30             JUNIOR – DUO/TRIO – TANEC               

16:30          16:40             SENIOR - SÓLO - BATON (finále)

16:40          17:00             SENIOR - SÓLO - TWIRLING

17:00           17:05             vyhlášení výsledků - JUNIOR - DUO/TRIO - TANEC

17:05          17:10             vyhlášení výsledků - SENIOR - SÓLO - BATON

17:10          17:35             SENIOR – DUO/TRIO - BATON (skupina A)

17:35          18:00             SENIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina B)

18:00          18:20             SENIOR EXTRA - SÓLO - TANEC

18:20     –      18:30             SENIOR - DUO/TRIO - BATON (finále)

18:30          18:35             vyhlášení výsledků - SENIOR - SÓLO - TWIRLING

18:35     –      18:40             vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - SÓLO - TANEC

18:45     –      18:50             vyhlášení výsledků - SENIOR - DUO/TRIO - BATON

18:50     –      19:00             SENIOR EXTRA - SÓLO - TWIRLING

19:00          19:30             SENIOR EXTRA - SÓLO - BATON

19:30     –      19:55             SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - BATON

19:55     –      20:05             SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - TANEC

20:05          20:10             vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - SÓLO - TWIRLING

20:10          20:15             vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - SÓLO - BATON

20:15     –      20:20             vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - BATON

20:20     –      20:25             vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - TANEC

 

ČASY UVEDENÉ V PROGRAMU JSOU POUZE ORIENTAČNÍ A MOHOU SE MĚNIT!!!

VŠICHNI ÚČASTNÍCI MUSÍ BÝT PŘIPRAVENI K VYSTOUPENÍ 45 min. PŘED ZAČÁTKEM SVÉ KATEGORIE!!!

U KATEGORIE KADET 15 min. PŘED ZAHÁJENÍM SOUTĚŽE!!!
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA