Jdi na obsah Jdi na menu
 


výsledky 15.2.2014

 

GRAFICKÉ ZOBRAZENÍ

 

1. Sólo - twirling B do 12 let

  1. Šindelářová Veronika 12, Ronov - součet pořadí 4
  2. Drahná Jana 12, Poděbrady - součet pořadí 8
  3. Drahná Eva 10, Poděbrady - součet pořadí 12

2. Sólo - twirling B 13 + let

  1. Jonáková Kristýna 14, Ronov - součet pořadí 5
  2. Brynychová Miroslava 13, Ronov - součet pořadí 9
  3. Králová Adéla 14, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 13
  4. Jínová Johanka 14, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 13 (horší zápis známek)
  5. Schejbalová Lenka 13, Litvínov - součet pořadí 20

3. Sólo - twirling A do 13 let

  1. Vavřina Vojtěch 11, Čáslav - součet pořadí 7
  2. Littová Tereza 11, Čáslav - součet pořadí 8
  3. Kirchnerová Eliška 12, Čáslav - součet pořadí 11
  4. Kučerová Magdalena 12, Praha - součet pořadí 17
  5. Truksová Tereza 12, Čáslav - součet pořadí 18

4. Sólo - twirling A 14 let

  1. Krejčíková Tereza 14, Poděbrady - součet pořadí 4
  2. Hotová Adéla 14, Praha - součet pořadí 11
  3. Průšová Daniela 14, Poděbrady - součet pořadí 14
  4. Mezeiová Lenka 14, Kutná Hora - součet pořadí 15
  5. Šperková Barbora 14, Praha - součet pořadí 20
  6. Šubínová Beata 14, Kutná Hora - součet pořadí 21

5. Sólo - twirling A 15 - 16 let

  1. Skohoutilová Denisa 15, Kolín - součet pořadí 5
  2. Kopřivová Daniela 15, Praha - součet pořadí 7
  3. Tarabíková Aneta 16, Praha - součet pořadí 11
  4. Hettfleischová Nikola 15, Jablonec nad Nisou  - součet pořadí 16  

6. Sólo - twirling A + B 17 – 18 let

  1. Francová Livie 17, Praha - součet pořadí 6
  2. Řápková Liběna 17, Praha - součet pořadí 9
  3. Tulachová Tereza 18, Kutná Hora - součet pořadí 14 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
  4. Řápková Romana 17, Praha - součet pořadí 14
  5. Ronovská Kristýna 17, Kutná Hora - součet pořadí 20
  6. Šifová Adéla 18, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 23

7. Sólo - twirling A + B 19+ let

  1. Tarabíková Adéla 19, Praha - součet pořadí 4
  2. Šubínová Monika 21, Kutná Hora - součet pořadí 8
  3. Vajsajtlová Anita 19, Praha - součet pořadí 12
  4. Rajchartová Denisa 20, Praha - součet pořadí 17
  5. Blažková Iveta 25, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 19

8. Sólo - pompony B do 10 let

  1. Hakenová Lucie 7, Nový Bydžov - součet pořadí 4
  2. Pešková Kateřina 8, Nový Bydžov - součet pořadí 8
  3. Hanušová Nikola 6, Nový Bydžov - součet pořadí 12

9. Sólo - pompony B 11 - 13 let

  1. Žemličková Barbora 13, Chotěboř - součet pořadí 4
  2. Čáslavská Klára 13, Nový Bydžov - součet pořadí 9
  3. Včelišová Natálie 11, Nový Bydžov - součet pořadí 11

10. Sólo - pompony B 14 - 16 let

  1. Smrkovská Adéla 15, Nový Bor - součet pořadí 9 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
  2. Průšová Daniela 14, Poděbrady - součet pořadí 9 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
  3. Skohoutilová Denisa 15, Kolín - součet pořadí 9
  4. Udatná Romana 15, Nový Bydžov - součet pořadí 13

11. Duo - twirling A + B do 14 let

  1. Kučerová Magdalena 12 + Rajchartová Vanesa 13, Praha - součet pořadí 7
  2. Pertlová Anežka 14 + Dušková Barbora 14, Čáslav - součet pořadí  8
  3. Jínová Johanka 14 + Králová Adéla 14, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 9
  4. Mezeiová Lenka 14 + Šubínová Beata 14, Kutná Hora - součet pořadí 16
  5. Truksová Tereza 12 + Koryčánková Adéla 13, Čáslav - součet pořadí  18

12. Duo a miniformace – twirling A + B 15+ let

  1. Francová Livie 17 + Vajsajtlová Anita 19, Praha - součet pořadí 4
  2. Řápková Liběna 17 + Řápková Romana 17, Praha - součet pořadí  10
  3. Rajchartová Denisa 20 + Kopřivová Daniela 15, Praha - součet pořadí  12
  4. Ronovská Kristýna 17 + Tulachová Tereza 18, Kutná Hora - součet pořadí 16
  5. Rajlichová Andrea 23 a Javorská Žaneta 17, Cheb - součet pořadí 18

13. Sólo - pompony A do 13 let

  1. Novotná Libuše Marie 10, Nový Bydžov - součet pořadí 4
  2. Adámková Tereza 12, Dolní Beřkovice  - součet pořadí  11
  3. Natálie Novotná 11, Cheb - součet pořadí  12
  4. Barnetová Romana 8, Nový Bydžov - součet pořadí 13

14. Sólo - pompony A nad 14 - 17 let

  1. Vavříková Lenka 17, Písek - součet pořadí 7 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
  2. Doánová Sára 15, Cheb - součet pořadí 7
  3. Bímová Markéta 14, Kostelec n/O - součet pořadí 9

15. Sólo - pompony A + B 18+ let

  1. Chodurová Dana 22, Nový Bor - součet pořadí 7
  2. Pilařová Eliška 18, Chotěboř - součet pořadí 10
  3. Jílková Dominika 21, Cheb - součet pořadí 12
  4. Vavříková Lucie 21, Písek - součet pořadí 16

16. Sólo - rekvizity  B  do 12 let

70.     Němcová Viktorie 10, Ronov nad Doubravou - součet pořadí 5

71.     Synková Diana 9, Olešnice - součet pořadí 7

17. Sólo - rekvizity A  14 - 16 let

  1. Krejčíková Tereza 14, Poděbrady - součet pořadí 5
  2. Semerádová Dominika 16, Ronov  - součet pořadí 9 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
  3. Skohoutilová Denisa 15, Kolín  - součet pořadí  9
  4. Šubínová Beata 14, Kutná Hora  - součet pořadí 16

Sólo - rekvizity A 17 + let

  1. Doležalová Klára 23, Poděbrady - součet pořadí 6
  2. Šubínová Monika 21, Kutná Hora - součet pořadí 7
  3. Ronovská Kristýna 17, Kutná Hora - součet pořadí 11
  4. Macháčková Kristýna 17, Jablonec nad Nisou - součet pořadí 14

Duo - poms A+B do 14 let

  1. Bímová Markéta 14 + Jedlinská Nikola 14, Kostelec n/O - součet pořadí 5
  2. Velková Eliška 11 + Mladenovová Simona 11, Nový Bor - součet pořadí 9
  3. Barnetová Romana 8 + Novotná Libuše Marie 10, Nový Bydžov - součet pořadí 11

Duo - poms A + B 15 +

  1. Hejtmánková Eliška 15 + Škarydová Tereza 16, Chotěboř - součet pořadí  5
  2. Mádrová Lucie 23 + Klíchová Jana 23, Praha - součet pořadí 9
  3. Doanová Sára 15 + Streicherová Aneta 16, Cheb - součet pořadí 15 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
  4. Jílková Dominika 21 + Stolínová Kateřina 23, Cheb - součet pořadí  15
  5. Vavříková Lenka 17 + Vavříková Lucie 21, Písek - součet pořadí 17

Duo - show dance A + B  do 14 let

  1. Knytlová Andrea 14 + Zhřívalová Anna 13, Olešnice- součet pořadí  4
  2. Vilímová Karolína 9 + Čábelková Tereza 10, Kutná Hora - součet pořadí  8

Duo + miformace - show dance A nad 15 let

  1. Doležalová Klára 23 + Průšová Daniela 14, Poděbrady - součet pořadí  4
  2. KTM Twirl team 20, Kutná Hora- součet pořadí  8
  3. Ronovská Kristýna 17 + Tulachová Tereza 18, Kutná Hora - součet pořadí  12

Miniformace - pom B

  1. Panterky Dolní Beřkovice 13 - součet pořadí - součet pořadí 5
  2. Domino dance Kolín 11,5 - součet pořadí  7

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA