Jdi na obsah Jdi na menu
 


výsledky - 14.2.2015

TWIRLINGOVÉ SÓLO -  A ročníky 2003 a ml.  ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina H SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
1. HORÁKOVÁ MARKÉTA 2003, COLLOREDO OPOČNO   15 5   16  
2. ŠMÍDOVÁ KATRIN 2004, RONDO RONOV   17 6   13  
3.  PLAŠILOVÁ KAROLÍNA 2004, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV   5 2   4 1
4. TRNKOVÁ ANNA 2003, POMNĚNKY ZUŠ ŽATEC   4 1   7 2
5. LITTOVÁ TEREZA 2003, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV   9 3   10 3
6. VAVŘINA VOJTĚCH 2004, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV   14 4   13  
               
TWIRLINGOVÉ SÓLO - A ročníky 2002  ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina H SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
9. VAZAČOVÁ ANETA 2002,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE   3 1   4 1
10.  TRUKSOVÁ TEREZA 2002, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV   7 2   10  
11. KIRCHNEROVÁ ELIŠKA 2002, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV   11 3   8 2
12. TOMÁŠKOVÁ PAVLÍNA 2002, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV   11 4   8 3

 

TWIRLINGOVÉ SÓLO - A ročníky 2001 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
13. BRYNYCHOVÁ MILOSLAVA 2001, RONDO RONOV 6 2   9 3
14. PETROWSKÁ JANA 2001, RONDO RONOV 3 1   5 1
15. KORYČÁNKOVÁ ADÉLA 2001, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV 12 4   12  
16. PAVLÍČKOVÁ ANETA 2001,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE 9 3   6 2
18. VODIČKOVÁ MONIKA 2001, VIVA LIBEREC 15 5   13  
TWIRLINGOVÉ SÓLO - A ročníky 2000 – semifinále ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
7.  KREJČÍKOVÁ TEREZA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 38 2   11 1
19. HOTOVÁ ADÉLA 2000, LADYMOTION PRAHA 37  3 - 4   12 3
20. JONÁKOVÁ KRISTÝNA 2000, RONDO RONOV 27     11 1
22. KRÝZLOVÁ LUCIE 2000,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE  33 5   17  
23. LUDVÍKOVÁ ANNA 2000, COLLOREDO OPOČNO 27     20  
24. MEZEIOVÁ LENKA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 32 6   13  
26. PEŘINOVÁ KLÁRA 2000, COLLOREDO OPOČNO 31     17  
27.  POTMĚŠILOVÁ MARTA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 27     25  
28. PRŮŠOVÁ DANIELA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 46 1   24  
29. ŠUBÍNOVÁ BEATA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 37  3 - 4   25  
TWIRLINGOVÉ SÓLO - A ročníky 2000 - finále ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
7.  KREJČÍKOVÁ TEREZA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 9 2   0  
19. HOTOVÁ ADÉLA 2000, LADYMOTION PRAHA 16 6   0  
22. KRÝZLOVÁ LUCIE 2000,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE  12 3   0  
24. MEZEIOVÁ LENKA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 12 4   0  
28. PRŮŠOVÁ DANIELA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 3 1   0  
29. ŠUBÍNOVÁ BEATA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 12 5   0  

 

 TWIRLINGOVÉ DUO + TRIO - věk. Průměr do 13,0 let ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
30. ŠMÍDOVÁ KATRIN + ŠMÍDOVÁ SÁRA, RONDO RONOV N/D 12,0 3 1   8 3
31. VIVA LIBEREC 10,7/3 (VONDRÁČKOVÁ ADÉLA, FIŠEROVÁ NIKOLA, KŘIVANCOVÁ LINDA 12 4   7 2
32. VILÍMOVÁ KAROLÍNA + ČÁBELKOVÁ TEREZA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 10,5 9 3   5 1
33. ŠTALZEROVÁ PAVLÍNA + JANÁČOVÁ KRISTÝNA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 9,5 6 2   10  
POMPONOVÉ SÓLO -  B ročníky 2007 a ml. ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
34. PÁTKOVÁ ANETA 2009, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ 13  4 - 5    7 1
35. BOHÁČKOVÁ KAROLÍNA 2008, STELLA NOVÝ BYDŽOV 6 2   8 2
36. TICHÁ NELA 2008, STELLA NOVÝ BYDŽOV 17 6   15 6
37. VÁLKOVÁ TEREZA 2008, STELLA NOVÝ BYDŽOV 13  4 - 5    13 5
38. NOVOTNÁ KRISTÝNA 2007, STELLA NOVÝ BYDŽOV 10 3   11 4
39. VERFLOVÁ AMÁLIE 2007, STELLA NOVÝ BYDŽOV 3 1   9 3
POMPONOVÉ SÓLO - B ročníky 2003 - 2005 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
40. VOLDŘICHOVÁ MARIE 2005, SYMPA PRAHA 8 3   7 3
41. JAHODOVÁ KRISTÝNA 2004, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 3 1   5 1
42. ŠMATOLÁNOVÁ ADÉLA 2004, STELLA NOVÝ BYDŽOV 7 2   6 2
POMPONOVÉ SÓLO - B ročníky 2000 - 2002 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
43. HORŇÁKOVÁ ANNA 2002, MAŽORETKY RYTMIC ČESKÁ LÍPA 7 2   6 2
45. MAJOROVÁ ANETA 2001, STELLA NOVÝ BYDŽOV 8 3   7 3
46. VRÁNOVÁ KRISTÝNA 2000, SYMPA PRAHA 3 1   5 1

 

POMPONOVÉ SÓLO - B ročníky 1999 a st. ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
47. NOVÁKOVÁ RADKA 1999, TS VERGILLIO KOLÍN 12 4   9 4
49. HORÁKOVÁ MONIKA 1998, MAŽORETKY RYTMIC ČESKÁ LÍPA 8 3   6 1
50. JERIOVÁ MARKÉTA 1995, ZŠ NA HABRU HOŘICE 7 2   7 2
51. RŮŽIČKOVÁ LUCIE 1995, ZŠ NA HABRU HOŘICE 4 1   8 3
POMPONOVÉ DUO + MINIFORMACE – věk. Průměr 16 +  ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
55. JERIOVÁ HARKÉTA + HÁTLOVÁ STANISLAVA, ZŠ NA HABRU HOŘICE 19,5 9 3   8 3
56. MÁDROVÁ LUCIE + KLÍCHOVÁ JANA, SYMPA PRAHA 24,0 3 1   3 1
66. ZŠ NA HABRU HOŘICE 19,6 (JERIOVÁ MARKÉTA, HÁTLOVÁ STANISLAVA, RŮŽIČKOVÁ LUCIE) 6 2   7 2
POMPONOVÉ DUO + miniformace – věk. Průměr do 16  let ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
57. VODIČKOVÁ MONIKA + VONDRÁČKOVÁ MICHAELA, VIVA LIBEREC 15,0 12 4.   6 2
59.  HEJTMÁNKOVÁ ELIŠKA + ŠKARYDOVÁ TEREZA, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ 15,5 4 1.   11  
64. JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ    14/3 (SVOBODOVÁ SÁRA, TOMÁNKOVÁ MONIKA, ŽEMLIČKOVÁ BARBORA) 6 2.   4 1
65. ADÁMKOVÁ TEREZA + NOVÁ KATEŘINA PANTERKY DOLNÍ BEŘKOVICE 14,5 8 3.   9 3
POMPONOVÉ DUO + TRIO – věk. Průměr do 13,99 let ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
61. SIŇOROVÁ SIMONA + SIŇOROVÁ SABINA, TS VERGILLIO KOLÍN 8,5 6 2   6 2
63. STELLA NOVÝ BYDŽOV 10/3 (HUSMANOVÁ NELA, ŠMATOLÁNOVÁ ADÉLA, NOVOTNÁ LIBUŠE MARIE) 3 1   3 1
POMPONOVÉ SÓLO - A 2000 - 2001 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
67. KAVÁNOVÁ RADKA 2000, VIVA LIBEREC 15 5   11  
69. MEZEIOVÁ LENKA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 8 2   12  
70. PRŮŠOVÁ DANIELA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 3 1   6 1
71. KREJČÍKOVÁ TEREZA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 9 3   10 3
74. ŽEMLIČKOVÁ BARBORA 2001, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ 10 4   6 1
POMPONOVÉ SÓLO - A 2002 - 2005 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
72. LANGROVÁ SÁRA 2003, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 9 3   9 3
73. ADÁMKOVÁ TEREZA 2002, PANTERKY DOLNÍ BEŘKOVICE 6 2   7 2
75.  VČELIŠOVÁ NATÁLIE 2003, STELLA NOVÝ BYDŽOV 12 4   11  
77. NOVOTNÁ LIBUŠE MARIE 2004, STELLA NOVÝ BYDŽOV 3 1   3 1
POMPONOVÉ SÓLO - A 1999 - 1998 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
78. PLACÁKOVÁ KRISTÝNA 1999, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 9 2   12  
79. SKOHOUTILOVÁ DENISA 1999, VERGILLIO KOLÍN 9 2   5 1
80. UDATNÁ ROMANA 1999, STELLA NOVÝ BYDŽOV 10 4   5 1
81. DVOŘÁKOVÁ NATÁLIE 1998, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ 4 1   8 3
TWIRLINGOVÉ DUO - věk. Průměr do 13 - 15,0 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
82. BRYNYCHOVÁ MILOSLAVA + JONÁKOVÁ KRISTÝNA, RONDO RONOV 14.5 13 4   16  
83. HETTFLEISCHOVÁ NIKOLA + HETTFLEISCHOVÁ TEREZA, JABLONECKÁ JABLÍČKA 15,0 13 5   13  
84. LUDVÍKOVÁ ANNA + PEŘINOVÁ KLÁRA, COLLOREDO OPOČNO 15,0 7 2   7 3
85. MEZEIOVÁ LENKA + ŠUBÍNOVÁ BEATA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 15,0 4 1   6 2
86. VODIČKOVÁ MONIKA + VONDRÁČKOVÁ MICHAELA, VIVA LIBEREC 15,0 18 6   17  
87. DOUBOVÁ MICHAELA + PECHOVÁ KRISTÝNA, VIVA LIBEREC 13,5 21 7   20  
88. KRÁLOVÁ ADÉLA + JÍNOVÁ JOHANKA, POPELKY LOMNICE N/P 14 9 3   5 1
TWIRLINGOVÉ DUO - věk. Průměr nad 15,0 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
89. DUŠKOVÁ BARBORA + PERTLOVÁ ANEŽKA, AVANTI ČÁSLAV 15,0 12 4   12  
90. KOPŘIVOVÁ ANNA + KAVÁNOVÁ RADKA, VIVA LIBEREC 15,5 9 3   9 3
92. VÁPENÍKOVÁ NATÁLIE + TRNKOVÁ MICHAELA, MAŽORETKY BEZEVŠEHO DDM POSTOLOPRTY 17,0 5 2   5 2
93. ŘÁPKOVÁ ROMANA + ŘÁPKOVÁ LIBĚNA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 18,0 5 1   4 1
TWIRLINGOVÁ MINIFORMACE ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
94. KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 11,0/4 (LINHARTOVÁ ADÉLA, FEJTKOVÁ KAROLÍNA, VILÍMOVÁ KAROLÍNA, ČÁBELKOVÁ TEREZA) 7 3   8 3
95. VIVA LIBEREC 15,3/4 (KOPŘIVOVÁ ANNA, VODIČKOVÁ MONIKA, KAVÁNOVÁ RADKA, VONDRÁČKOVÁ MICHAELA) 4 1   6 2
96. KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 11,7/3 (KOMBERCOVÁ MARCELA, LEBDUŠKOVÁ ELIŠKA, LEBDUŠKOVÁ PETRA) 6 2   4 1

 

REKVIZITY DUO + TRIO – do věk. Průměru 14 let ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
97. LINHARTOVÁ ADÉLA + FEJTKOVÁ KAROLÍNA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA                                                                       12 4   13 4
98. UDATNÁ ROMANA + NOVOTNÁ LIBUŠE MARIE, STELLA NOVÝ BYDŽOV 13,5 9 3   6 2
100.  MEZEIOVÁ LENKA + ŠUBÍNOVÁ BEATA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 15,0 5 2   3 1
101.  DOLEŽALOVÁ KLÁRA + PRŮŠOVÁ DANIELA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 18,5 4 1   9 3
102.  JERIOVÁ MARKÉTA + HÁLTOVÁ STANISLAVA, ZŠ NA HABRU HOŘICE 19,5  15 5   14

5

 

16:40 TWIRLINGOVÉ SÓLO - A ročníky 1998 - 1999  ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
104. KOPŘIVOVÁ ANNA 1999, VIVA LIBEREC 6 3   11 4
106. MLYNKOVÁ NIKOLA 1999, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV 6 2   7 2
107. SKOHOUTILOVÁ DENISA 1999, VERGILLIO KOLÍN 3 1   3 1
108. BERANOVÁ KRISTÝNA 1998, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 10 5   10 3
111. TARABÍKOVÁ ANETA 1998, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 7 4   14 5

 

17:05 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 1997 a starší ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
112. ŠUBÍNOVÁ MONIKA 1993, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA  9 3   9 3
113. KADLECOVÁ VERONIKA 1997, PANENKY Č. BUDĚJOVICE 3 1   5 2
116. TARABÍKOVÁ ADÉLA 1995, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 6 2   4 1
TWIRLINGOVÉ SÓLO - B ročníky 2005 a ml.  ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
118. ÁČOVÁ ANETA 2009, VIVA LIBEREC 8 3   7 2
119. VODHÁNĚLOVÁ ANNA 2008, VIVA LIBEREC 7 2   3 1
120. BRNOVÁ ADÉLA 2005, VIVA LIBEREC 4 1   8 3

 

17:30 TWIRLINGOVÉ SÓLO - B ročníky 2004 - 2002  ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
121. KARPÍŠKOVÁ DORA 2003, VERGILLIO KOLÍN 5 2   7 2
122. NEJEDLÁ TEREZA 2003,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE 3 1   5 1
123. BORKOVCOVÁ KATEŘINA 2002, VIVA LIBEREC 12 4   11  
124. KOMBERCOVÁ MARCELA 2002, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 9 3   7 2
17:45 TWIRLINGOVÉ SÓLO - B ročníky 2001 - 2000 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
126. HETTFLEISCHOVÁ TEREZA 2001, JABLONECKÁ JABLÍČKA  10 3   8 3
127. MACHÁČKOVÁ MARKÉTA 2001, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 13 5   14  
128. ŠKALOUDOVÁ TEREZA 2001, VIVA LIBEREC 12 4   17  
129. FUCKNEROVÁ SABINA 2000, JABLONECKÁ JABLÍČKA 19 7   18  
130. JÍNOVÁ JOHANKA 2000, POPELKY LOMNICE N/P 6 2   6 2
131. KIRCHNER ŠIMON 2000, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV 14 6   21  
132. KOPECKÁ VENDULA 2000, VIVA LIBEREC 24 8   20  
133. KRÁLOVÁ ADÉLA 2000, POPELKY LOMNICE N/P 4 1   4 1
18:15 TWIRLINGOVÉ SÓLO - B ročníky 1999 - 1997 ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
134. TVRDÍKOVÁ KATEŘINA 1999, ŠLAPANOV 3 1   11  
135. HETTFLEISCHOVÁ NIKOLA 1999, JABLONECKÁ JABLÍČKA 5 3   10 2
136. DVOŘÁKOVÁ VERONIKA 1998, BABETTKY PACOV 8 4   6 1
137. BAŠTÝŘOVÁ KLÁRA 1997, PANENKY Č. BUDĚJOVICE 3 2   6 1
138. MACHAČKOVÁ KRISTÝNA 1997, JABLONECKÁ JABLÍČKA 10 5   12  
18:30 TWIRLINGOVÉ SÓLO - B ročníky 1996 a starší ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
139. DRNCOVÁ PETRA 1996, MOSTECKÉ MAŽOR. SPLENDIX 8 4   6 2
140. ŠIFOVÁ ADÉLA 1996, POPELKY LOMNICE N/P 5 2   14  
141. VÁPENÍKOVÁ NATÁLIE 1996, MAŽORETKY BEZEVŠEHO DDM POSTOLOPRTY 3 1   3 1
142. VAŠATOVÁ KATEŘINA 1995, COLLOREDO OPOČNO 9 5   11  
143. BLAŽKOVÁ IVETA 1989, POPELKY LOMNICE N/P 6 3   11 3
18:45 REKVIZITY SÓLO ODBORNÁ   LAICKÁ
st. číslo  soutěžící/skupina SOUČET UMÍSTĚNÍ   SOUČET UMÍSTĚNÍ
144. JERIOVÁ MARKÉTA 1995, ZŠ NA HABRU HOŘICE 18 6   18  
145. ŠUBÍNOVÁ MONIKA 1993, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 15 5   14  
146. DOLEŽALOVÁ KLÁRA 1991, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY  11 4   6 2
147. PRŮŠOVÁ DANIELA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 9 3   12  
148. KREJČÍKOVÁ TEREZA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 4 1   8 3
150. SKOHOUTILOVÁ DENISA 1999, VERGILLIO KOLÍN 6 2   5 1

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA