Jdi na obsah Jdi na menu
 


startovní listina na 28.3.2015

od 18.2.2015 19:30 hod bereme už jen náhradníky!!! STARTOVKA JE PLNÁ

STARTOVNÍ ČÍSLA SE JIŽ NEBUDOU MĚNIT!!! I KDYŽ SE KAT. SOUČÍ, DĚVČATŮM ZŮSTANOU AKTUÁLNÍ ČÍSLA!!!

REGISTRACE 7:00 – 15:00 HOD

Otevření budovy 7:00

Zahájení 8:00

Všichni účastníci musí být připraveni hodinu před plánovaným začátkem své kat. Není nutné být přítomen na zahájení soutěže.

U registrace je nutné předložit průkazku pojišťovny, či jiný průkaz ke kontrole věku.

 

1. BLOK 8:00

 

1.KLASIKA - 1 HŮLKA – A

1. ŠITLEROVÁ VIKTORIE, HRABĚNKY KAMENICE2006

2. KRZANOVÁ KAROLÍNA, JUVENTUS KARVINÁ 2006

3. KRÁKOROVÁ LENKA, RYTMIC Č. LÍPA 2006

4. ŠORFOVÁ KAROLÍNA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 2007

5. MINARČÍKOVÁ ELEN, JUVENTUS KARVINÁ 2006 (2./8 Studénka 2015)

 

2.KLASIKA - 1 HŮLKA - A

6. ROHULÁNOVÁ KAMILA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2005 (2.místo/6 Studénka 2015)

7. MIKLÁNKOVÁ MELÁNIE, JUVENTUS KARVINÁ 2005

8. MINARČÍKOVÁ ADÉLA, JUVENTUS KARVINÁ 2005

9. SOVOVÁ TEREZA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 2005

10. SVOBODOVÁ JANA, OLEŠNICEKÉ MAŽORETKY 2005

 

3.KLASIKA - 1 HŮLKA - A

11. BOJKOVÁ ADÉLA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2004 (1.místo/7 Studénka 2015)

12. ŠMÍDOVÁ KATRIN, RONDO RONOV 2004

13. FILLINGEROVÁ VANESA, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 2004

14. KOVAŘÍKOVÁ TEREZA, JUVENTUS KARVINÁ 2004

15. NĚMCOVÁ VIKTORIE, RONDO RONOV 2004

16. PLAYEROVÁ MILUŠE, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 2004

17. TIŠÁKOVÁ TEREZA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 2004

66. KAFONKOVÁ ELLEN, DRAČICE Z BYSTŘICE 2004

 

 

4.KLASIKA - 1 HŮLKA - A

18. HOUŠKOVÁ ANETA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 2003

19. KUBÁSKOVÁ ANETA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 2003

20. KARPÍŠKOVÁ DORA, VERGILLIO KOLÍN 2003

21. KRAJMEROVÁ VERONIKA, RYTMIC Č. LÍPA 2003

22. KROUPOVÁ KATEŘINA, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 2003

23. ŠINDELÁŘOVÁ VERONIKA, RONDO RONOV 2002

24. TUNOVÁ PAVLA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 2002

25. VYKYSALOVÁ ANDREA, RYTMIC Č. LÍPA 2002

 

5.KLASIKA - 1 HŮLKA - A

26. BRYNYCHOVÁ MILOSLAVA, RONDO RONOV 2001

27. KLÍMOVÁ SÁRA, MAŽORETKY STARS MĚLNÍK 2001

28. NGUYENOVÁ HELENA, BUTTERFLY OSTRAVA 2001

29. PIETROVÁ BARBORA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2001

30. RAJCHARTOVÁ VANESA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 2001

31. RODROVÁ JANA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 2001

32. ZHŘÍVALOVÁ ANNA, MAJDALENKY OLEŠNICE 2001

33. CZERVONIAKOVÁ DENISA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 2000

34. JONÁKOVÁ KRISTÝNA, RONDO RONOV 2000

 

 

6.KLASIKA – DUO A + KLASIKA – DUO B

35. KUBEŠOVÁ PETRA, SKOKANOVÁ ADÉLA, RONDO RONOV 9,0

36. EHRLICHOVÁ ANNA, NĚMEČKOVÁ ALENA, RYTMIC Č. LÍPA 11

37. HOUŠKOVÁ ANETA, ŘEHULKOVÁ ADÉLA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 11,5

38. SLÁVKOVÁ KATEŘINA, SEDLÁKOVÁ ANASTÁZIE, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 9,0

39. GREPLOVÁ IVANA, DVOŘÁKOVÁ ZUZANA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 10,5

 

7.KLASIKA – DUO A

40. KAŠPAROVÁ ANNA, ŠULCOVÁ KATEŘINA, RYTMIC Č. LÍPA 12

41. ŠMÍDOVÁ KATRIN, ŠMÍDOVÁ SÁRA, RONDO RONOV 12

42. SROKOVÁ PATRICIE, KOCUBOVÁ TEREZA, BUTTERFLY OSTRAVA 12,5

43. MIKEŠKOVÁ NIKOLA, KONEČNÁ MARKÉTA, MAŽORETKY HOLEŠOV 14

44. BRYNYCHOVÁ MILOSLAVA, JONÁKOVÁ KRISTÝNA, RONDO RONOV 14,5

45. ŘÍHOVÁ MICHAELA, VRŠŤALOVÁ NIKOLA, OHAŘE 15

46. ZELINKOVÁ MARKÉTA, ZLÁMALOVÁ LUCIE, MAŽORETKY HOLEŠOV 15

90. PILKOVÁ KATEŘINA, PIETROVÁ BARBORA, DRAČICE Z BYSTŘICE 13,0

 

 

8.KLASIKA – DUO A

47. FALTYSOVÁ BARBORA, PAVLÍKOVÁ NATÁLIE, RYTMIC Č. LÍPA 15,5

48. VLKOVÁ MONIKA, KUŽÍLKOVÁ ILONA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 16

49. VYBÍRALOVÁ DANIELA, KOCUBOVÁ BARBORA, BUTTERFLY OSTRAVA 16,5

50. CZERVONIAKOVÁ DENISA, GRASLOVÁ KRISTÝNA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 17,0

51. KREJZOVÁ KATEŘINA, MIHALČÍKOVÁ LUCIE, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 17,5

52. RAJCHARTOVÁ DENISA, RAJCHARTOVÁ VANESA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 17,5

53. SKOHOUTILOVÁ DENISA, DOLEŽALOVÁ KLÁRA, VERGILLIO KOLÍN + PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 20,0

54. DOLEŽALOVÁ MICHAELA, DOLEŽALOVÁ KATEŘINA, JUVENTUS KARVINÁ 21

 

VYHLÁŠENÍ 1. BLOK 10:30

 

 

2. BLOK 11:00

9.KLASIKA - 1 HŮLKA – B + KLASIKA - 1 HŮLKA - C

55. KARLÍKOVÁ ANDREA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 2007

56. LINHARTOVÁ VIKTORIE, VERGILLIO KOLÍN 2007

57. TUROŇOVÁ KAROLÍNA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2007 (1.místo/7 Studénka 2015)

58. KONEČNÁ NIKOLA, PETROVICKÉ PANENKY PETROVICE U KARVINÉ 2007

 

10.KLASIKA - 1 HŮLKA - B

59. JELENOVÁ LENKA, JUVENTUS KARVINÁ 2006

60. ROZSÍVAČOVÁ ERIKA, RONDO RONOV 2006

61. RYLKOVÁ SIMONA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2006

62. SUCHÁNKOVÁ KATEŘINA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 2006

63. TOSZKOVÁ TEREZA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2006

64. SZUDOVÁ ADÉLA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 2005

 

11.KLASIKA - 1 HŮLKA - B

65. DVOŘÁKOVÁ KARIN, HRABĚNKY KAMENICE 2004

67. OSTRUSZKOVÁ LENKA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2004

68. ŘEHULKOVÁ ADÉLA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 2004

69. HANZLÍKOVÁ TEREZA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 2004

70. HLOUŽKOVÁ TEREZA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2003

71. KSANDROVÁ KRISTÝNA, RONDO RONOV 2003

 

12.KLASIKA - 1 HŮLKA - B

72. HOLÁTKOVÁ ELIŠKA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 2002

73. KASALOVÁ TEREZA, MAŽORETKY NYMBURK 2002

74. WORKOVÁ NATÁLIE, DRAČICE Z BYSTŘICE 2002

75. KOŠULIČOVÁ HELENA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2001

76. SVOBODOVÁ TEREZA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 2001

77. VLKOVÁ MONIKA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

13.KLASIKA - 1 HŮLKA – B + KLASIKA - 1 HŮLKA - C

78. HRBÁČKOVÁ RENATA, MAŽORETKY HOLEŠOV 1999

79. KARLÍKOVÁ MARKÉTA, RONDO RONOV 1999

80. KOVÁČOVÁ TEREZA, DRAČICE Z BYSTŘICE 1998

81. ŠTĚPÁNKOVÁ NATÁLIE, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 1997

82. ŠTOLOVÁ ANDREA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 1996

83. NEPRAŠOVÁ EVA, ÚSTÍ NAD ORLICÍ 1994

84. PLACÁKOVÁ KRISTÝNA, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 1999

85. KUŽÍLKOVÁ ILONA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 1998

86. MORCOVÁ ŠTĚPÁNKA, RYTMIC Č. LÍPA 1997

 

 

14.KLASIKA – DUO B

87. PLAYEROVÁ MILUŠE, TIŠÁKOVÁ TEREZA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 11,0

88. KUTÍLKOVÁ ZDEŇKA, VILÍMOVÁ MARKÉTA, RONDO RONOV 12

89. KASALOVÁ TEREZA, KOHOUTOVÁ VERONIKA, MAŽORETKY NYMBURK 13,0

91. SZMEKOVÁ KAROLÍNA, TUROŇOVÁ VERONIKA, DRAČICE Z BYSTŘICE 13,0

 

15.KLASIKA – DUO B +  KLASIKA – DUO C

92. DYTRYCHOVÁ KLÁRA, NOVOTNÁ DOMINIKA, MAŽORETKY NYMBURK 13,5

93. SEMERÁDOVÁ DOMINIKA, NĚMCOVÁ VIKTORIE, RONDO RONOV 14

94. KULHÁNKOVÁ ANETA, HÁNOVÁ ANNA, VINOHRADSKÉ MAŽORETKY 14,5

95. KRAUSOVÁ KRISTÝNA, PLACÁKOVÁ KRISTÝNA, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 15,5

96. NERMESANOVÁ MANUELA, KOVÁČOVÁ TEREZA, DRAČICE Z BYSTŘICE 17,5

32. KLIKAROVÁ ZUZANA, JIZBOVÁ ROMANA, VINOHRADSKÉ MAŽORETKY 16,5

 

 

VYHLÁŠENÍ 2. BLOK 13:00

 

3. BLOK 13:30

16.KLASIKA - 1 HŮLKA - C

97. BARDOŇOVÁ ELIŠKA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2009

98. HLÁVKOVÁ KRISTÝNA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 2009

99. SKŘÍČKOVÁ ELIŠKA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2009

100. VALOŠKOVÁ VIVIEN, JUVENTUS KARVINÁ 2009

101. VOLKOVÁ EMA, JUVENTUS KARVINÁ 2009

 

17.KLASIKA - 1 HŮLKA - C

102. HORŇÁKOVÁ ANETA, RYTMIC Č. LÍPA 2008

103. IMRICHOVÁ KRISTÝNA, JUVENTUS KARVINÁ 2008

104. KUPCOVÁ BARBORA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2008

105. PLAYEROVÁ ELIŠKA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 2008

106. ŽÁČKOVÁ AMÁLIE, PETROVICKÉ PANENKY PETROVICE U KARVINÉ 2008

 

18.KLASIKA - 1 HŮLKA - C

109. SKŘÍČKOVÁ ANEŽKA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2007

107. ČERMÁKOVÁ VERONIKA, SCARLETT KUTNÁ HORA 2006

108. LEOPOLDOVÁ LINDA, SCARLETT KUTNÁ HORA 2006

109. LODZIÁNOVÁ NELA, DRAČICE Z BYSTŘICE 2006

110. MAYEROVÁ TEREZA, JUVENTUS KARVINÁ 2006

111. MIKOVÁ SOFIE, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 2006

112. NGUYEN XUAN MAI, BUTTERFLY OSTRAVA 2006

 

19.KLASIKA - 1 HŮLKA - C

113. PIETEROVÁ NELA, JUVENTUS KARVINÁ 2006

114. POPOVOVÁ SÁRA, JUVENTUS KARVINÁ 2006

115. ŘEHOŘOVÁ KATEŘINA, SCARLETT KUTNÁ HORA 2006

116. SEIFRTOVÁ NATÁLIE, RYTMIC Č. LÍPA 2006

117. SEKÁČOVÁ ADRIANA, BUTTERFLY OSTRAVA 2006

118. VÁLKOVÁ VERONIKA, PETROVICKÉ PANENKY PETROVICE U KARVINÉ 2006

 

 

20.KLASIKA - 1 HŮLKA - C

119. DITTRICHOVÁ NATÁLIE, BUTTERFLY OSTRAVA 2005

120. ŠERCLOVÁ NIKOL, MAŽORETKY NYMBURK 2005

121. DRAHNÁ EVA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 2004

122. GREPLOVÁ IVANA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 2004

123. HAVLINOVÁ JANA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 2004

124. PONOCNÁ TEREZA, RYTMIC Č. LÍPA 2004

 

21.KLASIKA - 1 HŮLKA - C

125. HENDRYCHOVÁ PETRA, BUTTERFLY OSTRAVA 2003

126. KOCUBOVÁ TEREZA, BUTTERFLY OSTRAVA 2003

127. SCHÖNOVÁ NIKOLA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 2003

128. PLASSOVÁ NATÁLIE, PANTERKY DOLNÍ BEŘKOVICE 2003

129. ADÁMKOVÁ TEREZA, PANTERKY DOLNÍ BEŘKOVICE 2002

 

22.KLASIKA - 1 HŮLKA - C

130. DOBIÁŠOVÁ DANUŠE, SCARLETT KUTNÁ HORA 2002

131. KOHOUTOVÁ VERONIKA, MAŽORETKY NYMBURK 2002

132. MACHÁČOVÁ VERONIKA, BUTTERFLY OSTRAVA 2002

133. NOVOTNÁ DOMINIKA, MAŽORETKY NYMBURK 2002

134. ŘEHOŘKOVÁ SABINA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 2002

135. ŠINCLOVÁ ADÉLA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 2002

136. PAZOURKOVÁ PETRA, RYTMIC Č. LÍPA 2001

 

 

VYHLÁŠENÍ 3. BLOK 15:15

 

4. BLOK 15:45

23.KLASIKA IMPROVIZACE (2001 – 1997)

137. RODROVÁ JANA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 2001

138. SVOBODOVÁ TEREZA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 2001

139. KARLÍKOVÁ MARKÉTA, RONDO RONOV 1999

140. SKOHOUTILOVÁ DENISA, VERGILLIO KOLÍN 1999

141. TARABÍKOVÁ ANETA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 1998

142. ŠTĚPÁNKOVÁ NATÁLIE, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 1997

 

24.KLASIKA IMPROVIZACE (1996 A ST.)

143. DOLEŽALOVÁ MICHAELA, JUVENTUS KARVINÁ 1996

144. ŠTOLOVÁ ANDREA, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 1996

145. TARABÍKOVÁ ADÉLA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 1995

146. KLIMKOVÁ KATEŘINA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 1994

147. DOLEŽALOVÁ KATEŘINA, JUVENTUS KARVINÁ 1992

148. CHODUROVÁ DANA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 1992

149. DOLEŽALOVÁ KLÁRA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 1991

150. HOLMEISTEROVÁ RENATA, DRAČICE Z BYSTŘICE 1991

 

25.KLASIKA – DUO C

151. VOLKOVÁ EMA, ČERVENÁ BÁRA, JUVENTUS KARVINÁ 6,0

152. STEJSKALOVÁ JULIE, ŠVEHLOVÁ TEREZA, HRABĚNKY KAMENICE 7,0

153. KRAJMEROVÁ SIMONA, MATĚJKOVÁ TEREZA, RYTMIC Č. LÍPA 8,0

154. SMÉKALOVÁ ADÉLA, SEDLÁČKOVÁ TEREZA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 8,0

155. BERANOVÁ TEREZA, MATOUŠKOVÁ MARKÉTA, SCARLETT KUTNÁ HORA 8,5

156. KUPIECOVÁ LUCIE, TOMISOVÁ KAROLÍNA, DRAČICE Z BYSTŘICE 8,5

 

26.KLASIKA – DUO C

157. SÝKOROVÁ NELA, KOLÁŘOVÁ KARIN, ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 9,5

158. MORCOVÁ HANA, MORCOVÁ MICHAELA, RYTMIC Č. LÍPA 10,0

159. MATEJOVIE ANETA, NOVOTNÁ TEREZA, SCARLETT KUTNÁ HORA 10,0

160. SZUDOVÁ ADÉLA, SOVOVÁ TEREZA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 10,0

161. ŠERCLOVÁ NIKOL, NOVOTNÁ BARBORA, MAŽORETKY NYMBURK 10

 

 

27.KLASIKA – DUO C

162. BOJKOVÁ ADÉLA, ROHULÁNOVÁ KAMILA, DRAČICE Z BYSTŘICE 10,5

163. CIENCIALOVÁ ZUZANA, ŠIMURDOVÁ ANNA, DRAČICE Z BYSTŘICE 10,5

164. HAVLINOVÁ JANA, BULDROVÁ ELIŠKA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 10,5

165. MARGICINOVÁ BARBORA, BRAŽINOVÁ DENISA, BUTTERFLY OSTRAVA 10,5

166. MUTINOVÁ MICHAELA, TABÁŠKOVÁ ADÉLA, BUTTERFLY OSTRAVA 10,5

167. STEJSKALOVÁ TATIANA, ŠVEHLOVÂ BARBORA, HRABĚNKY KAMENICE 10,5

168. HOLUBOVÁ MAGDALÉNA, NOVÁKOVÁ NATÁLIE, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 11

169. ŽOHOVÁ TEREZA, PALKOSKOVÁ VALERIE, HRABĚNKY KAMENICE 11,0

 

 

28.KLASIKA – DUO C

170. CHADRABOVÁ ALENA, PLESSLOVÁ NICOLA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 12,5

DVOŘÁKOVÁ JOHANA, NOVÁKOVÁ VENDULA, HRABĚNKY KAMENICE 12,5

171. MARTÍNKOVÁ BARBORA, VYKYSALOVÁ ANDREA, RYTMIC Č. LÍPA 13,0

172. TUNOVÁ PAVLA, HOLÁTKOVÁ ELIŠKA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 13,0

173. STAROŇOVÁ KAROLÍNA, HLOUŽKOVÁ TEREZA, DRAČICE Z BYSTŘICE 13,0

174. HUSAROVÁ NIKOLA, PAZOURKOVÁ PETRA, RYTMIC Č. LÍPA 14,0

175. ČÁPOVÁ ADRIANA, SVÁDOVÁ BARBORA, ADELLINE ČESKÁ LÍPA 14,0

176. KOVÁČOVÁ MICHAELA, HECZKOVÁ NIKOL, DRAČICE Z BYSTŘICE 14,0

177. ONDRÁČKOVÁ TEREZA, MÁLKOVÁ GABRIELA, JUNIOR CHOTĚBOŘ 14,0

177. KOLAŘÍKOVÁ NATÁLIE, ZHŘÍVALOVÁ ANNA, MAJDALENKY OLEŠNICE 14,5

 

 

29.KLASIKA - 2 HŮLKY (POUZE ROČNÍKY 2001 A ST.)

178. HURTOVÁ ANNA, RYTMIC Č. LÍPA 2000

179. SKOHOUTILOVÁ DENISA, VERGILLIO KOLÍN 1999

180. TARABÍKOVÁ ANETA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 1998

181. TARABÍKOVÁ ADÉLA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 1995

182. KLIMKOVÁ KATEŘINA, ŽABKY DDM MAGNET MOHELNICE 1994

183. DOLEŽALOVÁ KATEŘINA, JUVENTUS KARVINÁ 1992

184. DOLEŽALOVÁ KLÁRA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 1991

 

VYHLÁŠENÍ 4. BLOK 18:20

 

5. BLOK 18:50

30.MINIFORMACE (BEZ VÝKONNOSTNÍHO DĚLENÍ)

185. DRAČICE Z BYSTŘICE 7,3 (BOJKOVÁ BÁRA, BYSTROŇOVÁ VIKTORIE, KUPCOVÁ BARBORA)

186. DRAČICE Z BYSTŘICE 8,25 (SIKOROVÁ KRISTÝNA, KANTOROVÁ RACHEL, MARTYNKOVÁ ANNA, SKŘÍČKOVÁ ANEŽKA)

187. PETROVICKÉ PANENKY PETROVICE U KARVINÉ 8,3 (DVOŘÁKOVÁ JULIE, MICHÁLKOVÁ EVA, DROBKOVÁ LEONA)

188. JUVENTUS KARVINÁ 9,0 (FRAGSTEINOVÁ ZUZANA, STOSZKOVÁ TEREZA, HOŠŤÁKOVÁ ELIŠKA)

189. JUVENTUS KARVINÁ 10,0 (KASPERLÍKOVÁ LAURA, GALUSZKOVÁ TEREZA, PASZKOVÁ DOMINIKA)

190. NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 10,0 (SOBOTKOVÁ MICHAELA, JOSEFOVÁ LUCIE, ŠILLEROVÁ ANDREA)

 

31.MINIFORMACE (BEZ VÝKONNOSTNÍHO DĚLENÍ)

191. DRAČICE Z BYSTŘICE 10,25 (ŠIMURDOVÁ ANNA, CIENCIALOVÁ ZUZANA, OSTRUSZKOVÁ LENKA, RYLKOVÁ SIMONA)

192. PANTERKY DOLNÍ BEŘKOVICE 10,6 (KRATOCHVÍLOVÁ ANETA, HUSÁKOVÁ KAMILA, HAMPLOVÁ ANDREA)

193. VERGILLIO KOLÍN 11,25 (JIRSÍKOVÁ, KARPÍŠKOVÁ, SIŇOROVÁ, VOKŘÁLOVÁ)

194. SCARLETT KUTNÁ HORA 11,75 (BUCHTÍKOVÁ DENISA, DOBIÁŠOVÁ DANUŠE, LUPÍNKOVÁ KAROLÍNA, VEVERKOVÁ KATEŘINA)

195. NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 12,33 (KUBÁSKOVÁ ANETA, MLADENOVOVÁ SIMONA, FITZOVÁ VALENTÝNA)

196. DRAČICE Z BYSTŘICE 12,5 (SZCZEPÁNKOVÁ IZABELA, KOBIELUSZOVÁ BARBORA, SZLAUROVÁ VERONIKA, KAFONKOVÁ ELLEN)

197. DRAČICE Z BYSTŘICE 13,0 (PILKOVÁ KATEŘINA, TUROŇOVÁ VERONIKA, SZMEKOVÁ KAROLÍNA, STAROŇOVÁ KAROLÍNA)

 

32.MINIFORMACE (BEZ VÝKONNOSTNÍHO DĚLENÍ)

198. NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 13,33 (SCHANDLOVÁ ELIŠKA, KNYTLOVÁ NATÁLIE, RODROVÁ JANA)

199. VERGILLIO KOLÍN 14,75 (DOSTALOVÁ, NOVÁKOVÁ, VEDRALOVÁ, TRUHLÁŘOVÁ)

200. SCARLETT KUTNÁ HORA 15,0 (SOUKUPOVÁ JANA, SOUKUPOVÁ KAROLÍNA, SIŘÍNKOVÁ JOHANA, JANGLOVÁ NIKOLA)

201. ADELLINE ČESKÁ LÍPA 15,0 (STRNADOVÁ DANIELA, HOUŽVIČKOVÁ ALŽBĚTA, POKOROVÁ KAROLÍNA)

202. NOVOBORSKÉ MAŽORETYK 15,67 (ZIMLOVÁ NIKOL, CHVÁTALOVÁ KATEŘINA, SMRKOVSKÁ ADÉLA)

203. ESPIRAL MOR. TŘEBOVÁ 17,25 (KUŽÍLKOVÁ ILONA, VLKOVÁ MONIKA, ŠTOLOVÁ ANDREA, HALOUSKOVÁ DOMINIKA)

204. SCARLETT KUTNÁ HORA 17,75 (RYŠAVÁ ANETA, MUDROVÁ ELIŠKA, TRNKOVÁ MICHAELA, PEŠOUTOVÁ DANA)

 

 

33.KLASIKA - 1 HŮLKA - A

205. SKOHOUTILOVÁ DENISA, VERGILLIO KOLÍN 1999

206. SEMERÁDOVÁ DOMINIKA, RONDO RONOV 1998

207. DOLEŽALOVÁ MICHAELA, JUVENTUS KARVINÁ 1996

208. GRASLOVÁ KRISTÝNA, POSTOLOPRTSKÉ MAŽORETKY 1996

209. NERMESANOVÁ MANUELA, DRAČICE Z BYSTŘICE 1997 (1.místo/4 Studénka 2015)

ŠENFELDOVÁ JANA, RYTMIC Č. LÍPA 1996

 

34.KLASIKA - 1 HŮLKA - A

210. TARABÍKOVÁ ADÉLA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 1995

211. RAJCHARTOVÁ DENISA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 1994

212. DOLEŽALOVÁ KATEŘINA, JUVENTUS KARVINÁ 1992

213. CHODUROVÁ DANA, NOVOBORSKÉ MAŽORETKY 1992

214. DOLEŽALOVÁ KLÁRA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 1991

 

VYHLÁŠENÍ 5. BLOK 20:30

 

ZÁVĚR SOUTĚŽE 21:15 HOD

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA