Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDBĚŽNÁ STARTOVNÍ LISTINA na 14. 2. 2015

FINÁLNÍ STARTOVNÍ LISTINA NA 14.2. 2015
 - aktualizováno 12.2.2015

ROZOR PROGRAM JE HODNĚ PROMÍCHANÝ, ABY SE DĚVČATA TANČÍCÍ VE VÍCE KAT. STIHLA V KLIDU PŘEVLÉKAT!!!

ČASY JSOU ORIENTAČNÍ A MOHOU SE MĚNIT, VŠECHNY SOUTĚŽÍCÍ MUSÍ BÝT PŘIPRAVENI 90 MINUT PŘED PLÁNOVANÝM ZAČÁTKEM SVÉ KATEGORIE, SPOUSTA SOUTĚŽÍCÍCH ODPADLA A TAK TA SOUTĚŽ BUDE RYCHLEJŠÍ, NEŽ JE PLÁNOVÁNO.

7:30 – 14:30 registrace (průkazky ZP nebo jiný doklad s sebou!!!)

8:55 zahájení (ÚČAST VŠECH NENÍ NA ZAČÁTKU NUTNÁ)

Bohužel kvůli chřipkám dochází ke slučování kat. start. čísla se již měnit nebudou, ale je možné, že se počet kat. ještě změnší.

 

9:00 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 2003 a ml.

1.    HORÁKOVÁ MARKÉTA 2003, COLLOREDO OPOČNO

2.    ŠMÍDOVÁ KATRIN 2004, RONDO RONOV

3.    PLAŠILOVÁ KAROLÍNA 2004, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

4.    TRNKOVÁ ANNA 2003, POMNĚNKY ZUŠ ŽATEC

5.    LITTOVÁ TEREZA 2003, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

6.    VAVŘINA VOJTĚCH 2004, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

 

9:20 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 2002

DRAHNÁ JANA 2002, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

8.    KUČEROVÁ MAGDALENA 2002, PRAŽSKÉ MAŽORETKY

ŠÍMOVÁ TEREZA 2002, MATULENKY ZUŠ ŽATEC

9.    VAZAČOVÁ ANETA 2002,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE

10. TRUKSOVÁ TEREZA 2002, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

11.  KIRCHNEROVÁ ELIŠKA 2002, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

12.  TOMÁŠKOVÁ PAVLÍNA 2002, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

 

9:40 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 2001

13.  BRYNYCHOVÁ MILOSLAVA 2001, RONDO RONOV

14.  PETROWSKÁ JANA 2001, RONDO RONOV

15.  KORYČÁNKOVÁ ADÉLA 2001, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

16.  PAVLÍČKOVÁ ANETA 2001,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE

17.  POLÁKOVÁ KLÁRA 2001, MATULENKY ZUŠ ŽATEC

18.  VODIČKOVÁ MONIKA 2001, VIVA LIBEREC

 

10:00 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 2000 - semifinále

(tato kat. Bude tančena na 2 kola)

7.    KREJČÍKOVÁ TEREZA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

19.  HOTOVÁ ADÉLA 2000, LADYMOTION PRAHA

20.  JONÁKOVÁ KRISTÝNA 2000, RONDO RONOV

21.  KAVÁNOVÁ RADKA 2000, VIVA LIBEREC

22.  KRÝZLOVÁ LUCIE 2000,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE

23.  LUDVÍKOVÁ ANNA 2000, COLLOREDO OPOČNO

24.  MEZEIOVÁ LENKA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

25.  MIŠKOVSKÁ VERONIKA 2000, VIVA LIBEREC

26.  PEŘINOVÁ KLÁRA 2000, COLLOREDO OPOČNO

27. POTMĚŠILOVÁ MARTA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

28.  PRŮŠOVÁ DANIELA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

29.  ŠUBÍNOVÁ BEATA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

 

10:35 TWIRLINGOVÉ DUO + TRIO - BEZ VÝKONNOSTÍHO DĚLENÍ věk. Průměr do 13,0 let

30.  ŠMÍDOVÁ KATRIN + ŠMÍDOVÁ SÁRA, RONDO RONOV N/D 12,0

31.  VIVA LIBEREC 10,7/3 (VONDRÁČKOVÁ ADÉLA, FIŠEROVÁ NIKOLA, KŘIVANCOVÁ LINDA

32.  VILÍMOVÁ KAROLÍNA + ČÁBELKOVÁ TEREZA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 10,5

33.  ŠTALZEROVÁ PAVLÍNA + JANÁČOVÁ KRISTÝNA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 9,5

 

10:50 POMPONOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 2007 a ml.

34.  PÁTKOVÁ ANETA 2009, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ

ZACHARIÁŠOVÁ VERONIKA 2009, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ

35.  BOHÁČKOVÁ KAROLÍNA 2008, STELLA NOVÝ BYDŽOV

36.  TICHÁ NELA 2008, STELLA NOVÝ BYDŽOV

37.  VÁLKOVÁ TEREZA 2008, STELLA NOVÝ BYDŽOV

38.  NOVOTNÁ KRISTÝNA 2007, STELLA NOVÝ BYDŽOV

39.  VERFLOVÁ AMÁLIE 2007, STELLA NOVÝ BYDŽOV

 

 

 

11:10 POMPONOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 2003 - 2005

40.  VOLDŘICHOVÁ MARIE 2005, SYMPA PRAHA

41.  JAHODOVÁ KRISTÝNA 2004, ADELLINE ČESKÁ LÍPA

42.  ŠMATOLÁNOVÁ ADÉLA 2004, STELLA NOVÝ BYDŽOV

 

11:20 POMPONOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 2000 - 2002

43.  HORŇÁKOVÁ ANNA 2002, MAŽORETKY RYTMIC ČESKÁ LÍPA

44.  NOVÁKOVÁ BÁRA 2001, MAŽORETKY HELL PÍSEK

45.  MAJOROVÁ ANETA 2001, STELLA NOVÝ BYDŽOV

46.  VRÁNOVÁ KRISTÝNA 2000, SYMPA PRAHA

 

11:35 POMPONOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 1999 a st.

47.  NOVÁKOVÁ RADKA 1999, TS VERGILLIO KOLÍN

48.  ARNICANOVÁ ANETA 1999, MAŽORETKY HELL PÍSEK

49.  HORÁKOVÁ MONIKA 1998, MAŽORETKY RYTMIC ČESKÁ LÍPA

50.  JERIOVÁ MARKÉTA 1995, ZŠ NA HABRU HOŘICE

51.  RŮŽIČKOVÁ LUCIE 1995, ZŠ NA HABRU HOŘICE

52.  BICANOVÁ KATEŘINA 1994, MAŽORETKY HELL PÍSEK

 

12:00 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 2000 - finále

5 postupujících děvčat z prvního kola

 

12:15 VYHLÁŠENÍ PŘEDEŠLÝCH KATEGORIÍ

Společný nástup všech účastníků vyhlašovaných kategorií, po vyhlášení odchod z plochy.

 

13:00 POMPONOVÉ DUO + MINIFORMACE – věk. Průměr 16 +

(pro malý počet účast. Bez výkonnostního dělení)

53.  HORÁKOVÁ MONIKA + ŠENFELDOVÁ JANA, MAŽORETKY RYTMIC ČESKÁ LÍPA 18,0

55.  JERIOVÁ HARKÉTA + HÁTLOVÁ STANISLAVA, ZŠ NA HABRU HOŘICE 19,5

54.  BICANOVÁ KATEŘINA + ARNICANOVÁ ANETA, MAŽORETKY HELL PÍSEK 18,5

56.  MÁDROVÁ LUCIE + KLÍCHOVÁ JANA, SYMPA PRAHA 24,0

66.  ZŠ NA HABRU HOŘICE 19,6 (JERIOVÁ MARKÉTA, HÁTLOVÁ STANISLAVA, RŮŽIČKOVÁ LUCIE)

 

13:15 POMPONOVÉ DUO + miniformace – věk. Průměr do 16  let

57.  VODIČKOVÁ MONIKA + VONDRÁČKOVÁ MICHAELA, VIVA LIBEREC 15,0

58.  NOVÁKOVÁ BÁRA + HAUPTOVÁ KAROLÍNA, MAŽORETKY HELL PÍSEK 14,0

59. HEJTMÁNKOVÁ ELIŠKA + ŠKARYDOVÁ TEREZA, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ 15,5

64.  JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ    14/3 (SVOBODOVÁ SÁRA, TOMÁNKOVÁ MONIKA, ŽEMLIČKOVÁ BARBORA)

65.  ADÁMKOVÁ TEREZA + NOVÁ KATEŘINA PANTERKY DOLNÍ BEŘKOVICE 14,5

 

13:35 POMPONOVÉ DUO + TRIO – věk. Průměr do 13,99 let

60.  DLOUHÁ VALENTÝNA + BUBENÍKOVÁ ŠÁRKA, VIVA LIBEREC 8,5

61.  SIŇOROVÁ SIMONA + SIŇOROVÁ SABINA, TS VERGILLIO KOLÍN 8,5

62.  MAŽORETKY HELL PÍSEK 9,3/3 (KOCOVÁ DANA, MACHÁČKOVÁ NIKOLA, VÁGNEROVÁ ELIŠKA)

63.  STELLA NOVÝ BYDŽOV 10/3 (HUSMANOVÁ NELA, ŠMATOLÁNOVÁ ADÉLA, NOVOTNÁ LIBUŠE MARIE)

 

13:45 POMPONOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A

67.  KAVÁNOVÁ RADKA 2000, VIVA LIBEREC

68.  MIŠKOVSKÁ VERONIKA 2000, VIVA LIBEREC

69.  MEZEIOVÁ LENKA 2000, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

70.  PRŮŠOVÁ DANIELA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

71.  KREJČÍKOVÁ TEREZA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

74.  ŽEMLIČKOVÁ BARBORA 2001, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ

 

14:00 POMPONOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A

72.  LANGROVÁ SÁRA 2003, ADELLINE ČESKÁ LÍPA

73.  ADÁMKOVÁ TEREZA 2002, PANTERKY DOLNÍ BEŘKOVICE

75. VČELIŠOVÁ NATÁLIE 2003, STELLA NOVÝ BYDŽOV

76.  LAWSON OLIVIA 2005, ADELLINE ČESKÁ LÍPA

77.  NOVOTNÁ LIBUŠE MARIE 2004, STELLA NOVÝ BYDŽOV

BARNETOVÁ ROMANA 2006, STELLA NOVÝ BYDŽOV

 

14:15 POMPONOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A

78.  PLACÁKOVÁ KRISTÝNA 1999, ADELLINE ČESKÁ LÍPA

79.  SKOHOUTILOVÁ DENISA 1999, VERGILLIO KOLÍN

80.  UDATNÁ ROMANA 1999, STELLA NOVÝ BYDŽOV

81.  DVOŘÁKOVÁ NATÁLIE 1998, JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ

 

 

14:30 VYHLÁŠENÍ PŘEDEŠLÝCH KATEGORIÍ

Společný nástup všech účastníků vyhlašovaných pom´s kategorií, po vyhlášení odchod z plochy.

 

15:00 TWIRLINGOVÉ DUO - BEZ VÝKONNOSTÍHO DĚLENÍ věk. Průměr do 13 - 15,0

82.  BRYNYCHOVÁ MILOSLAVA + JONÁKOVÁ KRISTÝNA, RONDO RONOV 14.5

83.  HETTFLEISCHOVÁ NIKOLA + HETTFLEISCHOVÁ TEREZA, JABLONECKÁ JABLÍČKA 15,0

84.  LUDVÍKOVÁ ANNA + PEŘINOVÁ KLÁRA, COLLOREDO OPOČNO 15,0

85.  MEZEIOVÁ LENKA + ŠUBÍNOVÁ BEATA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 15,0

86.  VODIČKOVÁ MONIKA + VONDRÁČKOVÁ MICHAELA, VIVA LIBEREC 15,0

87.  DOUBOVÁ MICHAELA + PECHOVÁ KRISTÝNA, VIVA LIBEREC 13,5

POLÁKOVÁ KLÁRA + ŠÍMOVÁ TEREZA, MATULENKY ZUŠ ŽATEC 13,5

88.  KRÁLOVÁ ADÉLA + JÍNOVÁ JOHANKA, POPELKY LOMNICE N/P 14

 

15:20 TWIRLINGOVÉ DUO - BEZ VÝKONNOSTÍHO DĚLENÍ věk. Průměr nad 15,0

89.  DUŠKOVÁ BARBORA + PERTLOVÁ ANEŽKA, AVANTI ČÁSLAV 15,0

90.  KOPŘIVOVÁ ANNA + KAVÁNOVÁ RADKA, VIVA LIBEREC 15,5

91.  MAKOVIČKOVÁ LUCIE + SURÁNOVÁ SABINA, JANNIES BATELOV 16,0

92.  VÁPENÍKOVÁ NATÁLIE + TRNKOVÁ MICHAELA, MAŽORETKY BEZEVŠEHO DDM POSTOLOPRTY 17,0

93.  ŘÁPKOVÁ ROMANA + ŘÁPKOVÁ LIBĚNA, PRAŽSKÉ MAŽORETKY 18,0

 

15:35 TWIRLINGOVÁ MINIFORMACE – BEZ VÝKONNOSTÍHO DĚLENÍ

94.  KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 11,0/4 (LINHARTOVÁ ADÉLA, FEJTKOVÁ KAROLÍNA, VILÍMOVÁ KAROLÍNA, ČÁBELKOVÁ TEREZA)

95.  VIVA LIBEREC 15,3/4 (KOPŘIVOVÁ ANNA, VODIČKOVÁ MONIKA, KAVÁNOVÁ RADKA, VONDRÁČKOVÁ MICHAELA)

96.  KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 11,7/3 (KOMBERCOVÁ MARCELA, LEBDUŠKOVÁ ELIŠKA, LEBDUŠKOVÁ PETRA)

 

15:45 REKVIZITY DUO + TRIO – BEZ VÝKONNOSTNÍHO DĚLENÍ do věk. Průměru 14 let

97.  LINHARTOVÁ ADÉLA + FEJTKOVÁ KAROLÍNA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 11,5

98.  UDATNÁ ROMANA + NOVOTNÁ LIBUŠE MARIE, STELLA NOVÝ BYDŽOV 13,5

99.  KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 6,3/3 (JUNGWIRTHOVÁ KATEŘINA, SZYMCZAK MARTYNA, NOVOTNÁ ŠTĚPÁNKA)

100. MEZEIOVÁ LENKA + ŠUBÍNOVÁ BEATA, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA 15,0

101. DOLEŽALOVÁ KLÁRA + PRŮŠOVÁ DANIELA, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY 18,5

102. JERIOVÁ MARKÉTA + HÁLTOVÁ STANISLAVA, ZŠ NA HABRU HOŘICE 19,5

103. HETTFLEISCHOVÁ NIKOLA + HETTFLEISCHOVÁ TEREZA, JABLONECKÁ JABLÍČKA 15,0

 

16:05 VYHLÁŠENÍ PŘEDEŠLÝCH KATEGORIÍ

Společný nástup všech účastníků vyhlašovaných SHOW A TWIRLINGOVÝCH  kategorií, po vyhlášení odchod z plochy.

 

16:40 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 1998 - 1999

104. KOPŘIVOVÁ ANNA 1999, VIVA LIBEREC

105. KOPŘIVOVÁ DANIELA 1999, PRAŽSKÉ MAŽORETKY

106. MLYNKOVÁ NIKOLA 1999, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

107. SKOHOUTILOVÁ DENISA 1999, VERGILLIO KOLÍN

108. BERANOVÁ KRISTÝNA 1998, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

109. MAKOVIČKOVÁ LUCIE 1998, JANNIES BATELOV

110. SURÁNOVÁ SABINA 1998, JANNIES BATELOV

111. TARABÍKOVÁ ANETA 1998, PRAŽSKÉ MAŽORETKY

 

17:05 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení A ročníky 1997 a starší

112. ŠUBÍNOVÁ MONIKA 1993, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

113. KADLECOVÁ VERONIKA 1997, PANENKY Č. BUDĚJOVICE

114. ULLRICHOVÁ ERIKA 1997, VIVA LIBEREC

115. HUŇKOVÁ ZUZANA 1996, VIVA LIBEREC

116. TARABÍKOVÁ ADÉLA 1995, PRAŽSKÉ MAŽORETKY

117. RAJCHARTOVÁ DENISA 1994, PRAŽSKÉ MAŽORETKY

 

17:20 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 2005 a ml.

118. ÁČOVÁ ANETA 2009, VIVA LIBEREC

119. VODHÁNĚLOVÁ ANNA 2008, VIVA LIBEREC

120. BRNOVÁ ADÉLA 2005, VIVA LIBEREC

 

17:30 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 2004 - 2002

121. KARPÍŠKOVÁ DORA 2003, VERGILLIO KOLÍN

122. NEJEDLÁ TEREZA 2003,  PANENKY Č. BUDĚJOVICE

123. BORKOVCOVÁ KATEŘINA 2002, VIVA LIBEREC

124. KOMBERCOVÁ MARCELA 2002, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

 

17:45 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 2001 - 2000

125. EŠLEROVÁ ANDREA 2001, MATULENKY ZUŠ ŽATEC

126. HETTFLEISCHOVÁ TEREZA 2001, JABLONECKÁ JABLÍČKA

127. MACHÁČKOVÁ MARKÉTA 2001, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

128. ŠKALOUDOVÁ TEREZA 2001, VIVA LIBEREC

129. FUCKNEROVÁ SABINA 2000, JABLONECKÁ JABLÍČKA

130. JÍNOVÁ JOHANKA 2000, POPELKY LOMNICE N/P

131. KIRCHNER ŠIMON 2000, T. B. D. ART SCHOOL ČÁSLAV

132. KOPECKÁ VENDULA 2000, VIVA LIBEREC

133. KRÁLOVÁ ADÉLA 2000, POPELKY LOMNICE N/P

 

18:15 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 1999 - 1997

134. TVRDÍKOVÁ KATEŘINA 1999, ŠLAPANOV

135. HETTFLEISCHOVÁ NIKOLA 1999, JABLONECKÁ JABLÍČKA

136. DVOŘÁKOVÁ VERONIKA 1998, BABETTKY PACOV

137. BAŠTÝŘOVÁ KLÁRA 1997, PANENKY Č. BUDĚJOVICE

138. MACHAČKOVÁ KRISTÝNA 1997, JABLONECKÁ JABLÍČKA

 

18:30 TWIRLINGOVÉ SÓLO - výkonnostní zařazení B ročníky 1996 a starší

139. DRNCOVÁ PETRA 1996, MOSTECKÉ MAŽOR. SPLENDIX

140. ŠIFOVÁ ADÉLA 1996, POPELKY LOMNICE N/P

141. VÁPENÍKOVÁ NATÁLIE 1996, MAŽORETKY BEZEVŠEHO DDM POSTOLOPRTY

142. VAŠATOVÁ KATEŘINA 1995, COLLOREDO OPOČNO

143. BLAŽKOVÁ IVETA 1989, POPELKY LOMNICE N/P

 

18:45 REKVIZITY SÓLO – BEZ VÝKONNOSTNÍHO DĚLENÍ

144. JERIOVÁ MARKÉTA 1995, ZŠ NA HABRU HOŘICE

145. ŠUBÍNOVÁ MONIKA 1993, KTM-TWIRL TEAM KUTNÁ HORA

146. DOLEŽALOVÁ KLÁRA 1991, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

147. PRŮŠOVÁ DANIELA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

148. KREJČÍKOVÁ TEREZA 2000, PODĚBRADSKÉ MAŽORETKY

149. HETTFLEISCHOVÁ NIKOLA 1999, JABLONECKÁ JABLÍČKA

150. SKOHOUTILOVÁ DENISA 1999, VERGILLIO KOLÍN

 

 

19:15 VYHLÁŠENÍ PŘEDEŠLÝCH KATEGORIÍ

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA