Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY - S,D,T - SENIOR

31. 3. 2009
SENIOR – TRIO – BATON – FINÁLE
1.     Místo – 94 bodů (109)                    Piotrowská + Popovičová + Tesarczyková
2.     Místo – 83 bodů (105)                    Holmaisterová + Novotná + Kováříková
3.     Místo – 77 bodů (103)                     Doležalová + Chodurová + Lupoměská
4.     Místo – 71 bodů (108)                     Pěnkavová + Unzeitigová + Unzeitigová
5.     Místo – 55 bodů (107)                     Orszuliková + Steculová + Richtarová
 
SENIOR EXTRA – SÓLO – BATON - FINÁLE
1.     Místo – 90 bodů (112)                    Kuprová Alžběta
2.     Místo – 88 bodů (114)                    Lupoměská Lada
3.     Místo – 82 bodů (116)                    Zajíčková Jana
4.     Místo – 73 bodů (111)                    Kubová Dagmar
5.     Místo – 69 bodů (113)                    Landová Jana
6.     Místo – 65 bodů (110)                    Kašparová Petra
7.     Místo – 53 bodů (115)                    Richtarová Markéta
 
 
SENIOR – SÓLO – BATON – skupina A
1.     Místo – 103 bodů (148)       POSTUP          Dobiášová Michaela
2.     Místo – 95 bodů (147)         POSTUP          Dlouhá Eliška
3.     Místo – 88 bodů (156)                                 Kašparová Pavla
4.     Místo – 83 bodů (145)                                 Baštrňáková Kristýna
5.     Místo – 82 bodů (146)                                 Dařílková Šárka
6.     Místo – 80 bodů (154)                                Jirsová Michaela
7.     Místo – 79 bodů (153)                                Chodurová Dana
8.     Místo – 79 bodů (150)                                Doležalová Renata
9.     Místo – 78 bodů (155)                                Jurčová Zuzana
10. Místo – 77 bodů (149)                                Doležalová Kateřina
11. Místo – 60 bodů (152)                                Chaloupská Renata
 
SENIOR – SÓLO – BATON – skupina B
1.     Místo – 90 bodů (165)         POSTUP          Šubínová Monika
2.     Místo – 89 bodů (160)         POSTUP          Masopustová Lucie
3.     Místo – 85 bodů (163)                                 Steppanová Eva
4.     Místo – 79 bodů (161)                                 Nedějová Iva
5.     Místo – 73 bodů (158)                                 Kovaříková Nikola
6.     Místo – 66 bodů (157)                                Konopáčová Anna
7.     Místo – 64 bodů (167)                                Vybíralová Nikol
8.     Místo – 52 bodů (159)                                Málková Šárka
 
 
 
SENIOR – SÓLO – BATON – FINÁLE
 
 1. Místo – 3 součet pořadí (148)                     Dobiášová Michaela
 2. Místo – 6 součet pořadí (147)                     Dlouhá Eliška
 3. Místo – 9 součet pořadí (160)                     Masopustová Lucie
 3. Místo – 9 součet pořadí (165)                     Šubínová Monika
 
 5. Místo – 88 bodů (156)                                 Kašparová Pavla
 6. Místo – 85 bodů (163)                                 Steppanová Eva
 7. Místo – 83 bodů (145)                                 Baštrňáková Kristýna
 8. Místo – 82 bodů (146)                                Dařílková Šárka
 9. Místo – 80 bodů (154)                                Jirsová Michaela
10. – 12. Místo – 79 bodů (153)                       Chodurová Dana
Místo – 79 bodů (150)                       Doležaloá Renata
Místo – 79 bodů (161)                       Nedějová Iva
13. Místo – 78 bodů (155)                                 Jurčová Zuzana
14. Místo – 77 bodů (149)                                 Doležalová Kateřina
15. Místo – 73 bodů (158)                                 Kovaříková Nikola
16. Místo – 66 bodů (157)                                 Konopáčová Anna
17. Místo – 64 bodů (167)                                 Vybíralová Nikol
18. Místo – 60 bodů (152)                                 Chaloupská Renata
19. Místo – 52 bodů (159)                                 Málková Šárka
 
 
SENIOR + SEN. EXTRA – DUO – BATON – skupina A
 
1.   Místo – 108 bodů (177)        POSTUP          Holmeisterová Ren. + Trlifajová Aneta
2.   Místo – 106 bodů (176)        POSTUP          Hlaváček Josef + Křenková Pavla
3.   Místo –   89 bodů (171)                                Dlouhá Eliška + Lišková Barbora
4.   Místo –   88 bodů (172)                                Dobiášová Mich. + Vargová Žan.
5.   Místo –   85 bodů (175)                                Hájková Pavla + Parmová Iva
6.   Místo –   84 bodů (169)                                Běhalová Nikola + Špičková Klára
7.   Místo –   82 bodů (173)                                Doležalová Ren. + Mizerová Ter.
8.   Místo –   73 bodů (174)                                Dudychová Mar. + Neprašová Eva
 
 
SENIOR + SEN. EXTRA – DUO – BATON – skupina B
 
1.   Místo – 103 bodů (184)        POSTUP          Novotná Bar.+ Petružálková Nik.
2.   Místo – 93 bodů (186)          POSTUP          Piotrowská Nik. + Popovičová Ver.
3.   Místo – 91 bodů (179)                                  Chodurová Da. + Lupoměská La.
4.   Místo – 82 bodů (182)                                  Kašparová Pav. + Kašparová Pet.
5.   Místo – 79 bodů (183)                                  Konopáčová An. + Pantlíková Ter.
6.   Místo – 78 bodů (187)                                  Rajchartová Den. + Vladyková Ter.
7.   Místo – 73 bodů (181)                                  Juračková Jit.+ Lončíková Kat.
8.   Místo – 70 bodů (185)                                  Paddeu Pat. + Ryšánková Mich.
 
 
SENIOR + SEN. EXTRA – DUO – BATON – finále
 
 1. Místo – 4 součet pořadí (176)                     Hlaváček Jos.+ Křenková Pav.
 2. Místo – 7 součet pořadí (184)                     Novotná Bar.+ Petružálková Nik.
 3. Místo – 9 součet pořadí (177)                     Holmeisterová Ren. + Trlifajová Aneta
 4. Místo – 10 součet pořadí (186)                    Piotrowská Nik. + Popovičová Ver.
 
 5. Místo –   91 bodů (179)                               Chodurová Da. + Lupoměská La.
 6. Místo –   89 bodů (171)                               Dlouhá El.a + Lišková Bar.
 7. Místo –   88 bodů (172)                               Dobiášová Mich. + Vargová Žan.
 8. Místo –   85 bodů (175)                               Hájková Pav. + Parmová Iva
 9. Místo –   84 bodů (169)                               Běhalová Nik.+ Špičková Kl.
10. – 11. Místo –   82 bodů (173)                       Doležalová Ren. + Mizerová Ter.
   Místo –   82 bodů (182)                      Kašparová Pav. + Kašparová Pet.
12. Místo –   79 bodů (183)                               Konopáčová An. + Pantlíková Ter.
13. Místo –   78 bodů (187)                               Rajchartová Den.+ Vladyková Ter.
14. – 15. Místo –   73 bodů (174)                       Dudychová Mar. + Neprašová Eva
   Místo –   73 bodů (181)                      Juračková Jit.+ Lončíková Kat.
16. Místo –   70 bodů (185)                               Paddeu Patr.+ Ryšánková Mich.
 
 
SENIOR + SEN. EXTRA – SÓLO – TANEC - FINÁLE
1.   Místo – 101 bodů (197)                                Šubínová Monika
2.   Místo –   93 bodů (193)                                Kuprová Alžběta
3.   Místo –  88 bodů (192)                                Kubová Dagmar
4.   Místo –   86 bodů (196)                                Steppanová Eva
5.   Místo –   81 bodů (190)                                Holmeisterová Renata
6.   Místo –   77 bodů (188)                                Dařílková Šárka
7.   Místo –   75 bodů (191)                                Kováříková Nikola
8.   Místo –   68 bodů (194)                                Landová Jana
9.   Místo –   59 bodů (195)                                Palkovičová Jana
 
SEN. + SEN. EXT. – DUO + TRIO – TANEC – FINÁLE
1.   Místo – 111 bodů (205)                                Hlaváček Jos.  +  Křenková Pav.
2.   Místo – 103 bodů (201)                                Holmeisterová Ren. + Novotná Luc.
3.   Místo – 101 bodů (208)                                Holmeisterová + Novotná +Kováříková
4.   Místo –   99 bodů (200)                                Dobiášová Mich. +Schönbeková Pet.
5.   Místo –   93 bodů (199)                                Ceralová And. + Rejchartová Kl.
6.   Místo –   85 bodů (203)                                Hájková Pav.+ Parmová Iva
7.   Místo –   84 bodů (209)                                Piotrowská Nik. + Popowičová Ver.
8.   Místo –   80 bodů (202)                                Doležalová Kat. + Kavaříková Nik.
9.   Místo –   68 bodů (207)                               Fantysová + Přenosilová+Přenosilová
10.    Místo –   62 bodů (198)                                Fantysová Ad. + Přenosilová Ven.
 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA