Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY - S, D, T - KADET

31. 3. 2009

 

 
KADET – SÓLO – SEMIFINÁLE – skupina A
 
1.     Místo – 103 bodů (11) POSTUP                  Pavlíková Natálie
2.     Místo –   91 bodů   (3) POSTUP                 Glučová Kateřina
3.     Místo –   84 bodů   (6)                                Jeníčková Lucie
4.     Místo –   78 bodů (10)                                Nováková Radka
5.     Místo –   75 bodů   (4)                                Gulová Lucie
6.     Místo –   73 bodů   (7)                                Laurinová Nicola
7.     Místo –   71 bodů   (9)                                Miškeová Klára
8.     Místo –   70 bodů   (1)                                Baránková  Tina
 
Odstoupila startovní čísla 2, 5, 8
 
KADET – SÓLO – SEMIFINÁLE – skupina B
 
1.     Místo – 93 bodů (20) POSTUP                    Vybíralová Daniela
2.     Místo – 92 bodů (17) POSTUP                    Trzaskaliková Nicola
3.     Místo – 84 bodů (13)                                  Sobotová Klaudie
4.     Místo – 78 bodů (15)                                  Šveňhová Tereza
5.     Místo – 75 bodů (21)                                  Zhřívalová Anna
6.     Místo – 66 bodů (14)                                  Šebrlová Katrin
7.     Místo – 65 bodů (12)                                  Paděrová Denisa
8.     Místo – 63 bodů (16)                                  Trejbalová Eliška 
9.     Místo – 52 bodů (18)                                  Urbanová Kateřina
10. Místo – 45 bodů (19)                                  Vránová Martina
 
 
KADET – SÓLO – FINÁLE
 
1.     Místo – 5 součet pořadí (11)                       Pavlíková Natálie
2.     Místo – 6 součet pořadí (3)                         Glučová Kateřina
3.     Místo – 8 součet pořadí (20)                       Vybíralová Daniela
4.     Místo – 11 součet pořadí (17)                     Trzaskaliková Nicola
 
5. – 6.   Místo – 84 bodů           (6)                    Jeníčková Lucie
             Místo – 84 bodů          (13)                  Sobotová Klaudie
7. – 8.   Místo – 78 bodů           (10)                  Nováková Radka
             Místo – 78 bodů          (15)                  Šveňhová Tereza
9. – 10. Místo – 75 bodů           (21)                  Zhřívalová Anna
 Místo – 75 bodů          (4)                    Gulová Lucie
11.          Místo –  73 bodů          (7)                    Laurinová Nicola
12.          Místo –  71 bodů          (9)                    Miškeová Klára
13.          Místo – 70 bodů           (1)                    Baránková  Tina
14.          Místo – 66 bodů           (14)                  Šebrlová Katrin
15.          Místo – 65 bodů           (12)                  Paděrová Denisa
16.          Místo – 63 bodů           (16)                  Trejbalová Eliška 
17.          Místo – 52 bodů           (18)                  Urbanová Kateřina
18.          Místo – 45 bodů           (19)                  Vránová Martina
 
KADET – DUO – BATON - FINÁLE
1.            Místo – 98 bodů (52)                 Pavlíková Natálie + Šveňhová Tereza
2.            Místo – 86 bodů (49)                 Flaszová Karolína + Kočendová Natálie
3.            Místo – 83 bodů (50)                 Laurinová Nicol + Náhlovská Tereza
4.            Místo – 79 bodů (47)                Břízová Tereza + Hazuková Nikola
5.            Místo – 76 bodů (53)                 Soukupová Nikola + Trejbalová Eliška
 
 
KADET – TRIO – BATON – FINÁLE
 
1.     Místo – 86 bodů (65)          Glučová Kat. + Jamniczová Kl. + Trzaskaliková Nic.
2.     Místo – 78 bodů (66)          Hetlcová Dia. + Sobotová Klau. + Švecová Mich.
3.     Místo – 71 bodů (63)          Blizníková Ro. + Vykysalová And. + Jurenková Nat.
4.     Místo – 51 bodů (67)          Houšková Mar. + Trnková Eli. + Trnková Den.
 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA