Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY - S, D, T - JUNIOR

31. 3. 2009
JUNIOR – SÓLO – TANEC – FINÁLE
 
1.     Místo – 98 bodů (28)                      Jiřičková Gabriela
2.     Místo – 95 bodů (29)                      Kačerová Lucie
3.     Místo – 94 bodů (27)                      Jamniczová Klára 
4.     Místo – 93 bodů (30)                      Koplová Nikol
5.     Místo – 89 bodů (34)                      Svobodová Žaneta
6.     Místo – 81 bodů (31)                      Kořanová Kateřina
7.     Místo – 80 bodů (24)                      GanczarczykováTereza
8.     Místo – 73 bodů (35)                      Zvěřinová Romana
9.     Místo – 69 bodů (33)                      Růžičková Ivana
10. Místo – 68 bodů (25)                      Hušková Jana
 
JUNIOR – TRIO – BATON – FINÁLE
 
1.     Místo – 103 bodů (44)         Koplová Nik. + Rakoczyová Den. + Paszová Ver.
2.     Místo – 84 bodů (42)          Hušková J. + Švábenská Lu. + Zvěřinová Rom.
3.     Místo – 79 bodů (38)          Doubková J. + Řeháková Eli.+ Stará Ren.
4.     Místo – 75 bodů (41)          Hesová Kam. + Sládečková Ver. + Šatavová Ver.
5.     Místo – 73 bodů (37)          Broulíková Pav. + Horáková Mon. + Grosová Mon.
6.     Místo – 65 bodů (36)          Ambroziová Jit. + Milevová Kris. + Málková Kat.
7.     Místo – 64 bodů (39)          Gajová Kris. + Zielonková Bar. + Malinová
 
 
JUNIOR – DUO + TRIO – TANEC - FINÁLE
1.            Místo – 92 bodů (56)     Jánská Veronika+ Jóniová Evelína+ Konečná Kristýna
2.            Místo – 88 bodů (57)     Kovářová Kateřina + Průchová Kateřina
3.            Místo – 84 bodů (60)     Paszová Veronika + Rakoczyová Denisa
4.            Místo – 79 bodů (61)     Szostoková Zuzana + Tesarczyková Kateřina
5.            Místo – 76 bodů (54)     Benešová Barbora + Hanušová Šárka
6.            Místo – 67 bodů (58)     Králová Eliška + Štěpánková Natálie
7.            Místo – 64 bodů (55)     Dvořáková Karolína + Goreová Nikola
8.            Místo – 63 bodů (62)     Větrovská Tereza + Větrovská Veronika
 
 
 
JUNIOR – SÓLO – BATON – skupina A
 
1.     Místo – 96 bodů (73)          POSTUP          Eberová Klaudie
2.     Místo – 93 bodů (72)          POSTUP          Doubková Jana
3.     Místo – 92 bodů (82)                                  Jóniová Evelína
4.     Místo – 91 bodů (79)                                  Chaloupská Klára
5.     Místo – 91 bodů (81)                                  Jiříčková Gabriela
6.     Místo – 90 bodů (71)                                  Berglovcová Natálie
7.     Místo – 79 bodů (75)                                  Grosová Monika
8.     Místo – 74 bodů (78)                                  Hubená Sára
9.     Místo – 71 bodů (76)                                  Hesová Kamila
 
 
JUNIOR – SÓLO – BATON – skupina B
 
1.     Místo – 105 bodů (91)         POSTUP          Novotná Barbora
2.     Místo – 98 bodů (84)          POSTUP          Kubů Štěpánka
3.     Místo – 94 bodů (86)                                  Mahrová Aneta
4.     Místo – 93 bodů (90)                                  Němčoková Anna
5.     Místo – 92 bodů (85)                                  Lišková Barbora
6.     Místo – 85 bodů (88)                                  Mazánková Andrea
7.     Místo – 85 bodů (92)                                  Ňurcová Barbora
8.     Místo – 81 bodů (89)                                  Myšková Kateřina
9.     Místo – 73 bodů (83)                                  Kostelanská Anna
10. Místo – 65 bodů (87)                                  Malchárková Andula
 
JUNIOR – SÓLO – BATON – skupina C
 
1.     Místo – 92 bodů (93)          POSTUP          Rákoczyová Denisa
2.     Místo – 88 bodů (101)         POSTUP          Švábenská Lucie
3.     Místo – 87 bodů (102)                                 Trnková Petra
4.     Místo – 86 bodů (99)                                  Špicarová Nicol
5.     Místo – 83 bodů (96)                                  Skaláková Natálie
6.     Místo – 81 bodů (100)                                Štěpánková Natálie
7.     Místo – 79 bodů (95)                                  Sazimová Martina
8.     Místo – 78 bodů (94)                                  Sajbotová Lucie
9.     Místo – 68 bodů (97)                                  Steculová Michaela
10. Místo – 64 bodů (98)                                  Šatavová Veronika
 
 
 
JUNIOR – SÓLO – BATON – FINÁLE
 
1. Místo – 3 součet pořadí        (91)                  Novotná Barbora
2. Místo – 7 součet pořadí        (84)                  Kubů Štěpánka
3. Místo – 11 součet pořadí      (73)                  Eberová Klaudie
4. Místo – 13 součet pořadí      (72)                  Doubková Jana
5. Místo – 14 součet pořadí      (93)                  Rákoczyová Denisa
6. Místo – 15 součet pořadí      (101)                Švábenská Lucie
 
7. Místo – 94 bodů (86)                                     Špicarová Nicol
8. Místo – 93 bodů (90)                                     Němčoková Anna
9.– 10.    Místo – 92 bodů (85)                          Lišková Barbora
               Místo – 92 bodů (82)                          Jóniová Evelína
11. – 12. Místo – 91 bodů (79)                          Chaloupská Klára
Místo – 91 bodů (81)                         Jiříčková Gabriela
13. Místo – 90 bodů (71)                                   Berglovcová Natálie
14. Místo – 87 bodů (102)                                 Trnková Petra
15. Místo – 86 bodů (99)                                   Špicarová Nicol
16. – 17. Místo – 85 bodů (88)                          Mazánková Andrea
Místo – 85 bodů (92)                          Ňurcová Barbora
18. Místo – 83 bodů (96)                                    Skaláková Natálie
19. – 20. Místo – 81 bodů (100)                        Štěpánková Natálie
Místo – 81 bodů (89)                         Myšková Kateřina
21. – 22. Místo – 79 bodů (75)                          Grosová Monika
Místo – 79 bodů (95)                         Sazimová Martina
23.    Místo – 78 bodů (94)                                 Sajbotová Lucie
24.    Místo – 74 bodů (78)                                 Hubená Sára
25.    Místo – 73 bodů (83)                                 Kostelanská Hanaie
26.    Místo – 71 bodů (76)                                 Hesová Kamila
27.    Místo – 68 bodů (97)                                 Steculová Michaela
28.    Místo – 65 bodů (87)                                 Malchárková Vendula
29.    Místo – 64 bodů (98)                                 Šatavová Veronika
 
 
JUNIOR – DUO – BATON – skupina A
1.     Místo – 98 bodů (124)         POSTUP          Eberová Klaudie + Válková Jana
2.     Místo – 89 bodů (126)         POSTUP          Flaszová Ter. + Jandáková Mich.
3.     Místo – 86 bodů (123)                                   Drncová Petra + Trojnová Marie
4.     Místo – 83 bodů (127)                                   Grosová Monika + Králová Daniela
5.     Místo – 76 bodů (121)                                   Denemarková Mon. + Hánělová Iv.
6.     Místo – 73 bodů (118)                                Babičová Lucie + Sazimová Martina
 
 
JUNIOR – DUO – BATON – skupina B
1.     Místo – 95 bodů (130)         POSTUP          Jaňurová Markéta + Konečná Kristýna
2.     Místo – 92 bodů (135)         POSTUP          Matušková Aneta + Tichá Lenka
3.     Místo – 89 bodů (128)                                 Hanzalíková Nikola + Říhová Eliška
4. – 5. Místo – 86 bodů (132)                            Kopřivová Daniela + Plášilová Denisa
   Místo – 86 bodů (131)                            Jilemnická Mar. + Sirůčková Gab.
6.     Místo – 70 bodů (134)                                Marešová Šárka + Masopustová Klára
7.     Místo – 70 bodů (133)                                Malchárková Vendula + Žáková Aneta
 
 
JUNIOR – DUO – BATON – skupina C
1.     Místo – 99 bodů (144)         POSTUP          Šenfeldová Jana + Vorlová Vendula
2.     Místo – 83 bodů (136)         POSTUP          Nováková Eliška + Nováková Monika
3.     Místo – 78 bodů (140)                                 Pekárková Jan. L. + Šindelářová Kat.
4.     Místo – 76 bodů (143)                                 Soukupová Joh.a + Záhorová Ad.
5.     Místo – 74 bodů (138)                                 Otradovská Nik. + Trnková Mich.
6.     Místo – 70 bodů (137)                                Orszuliková Pav. + Steculová Mich.
7.     Místo – 66 bodů (139)                                Ouzká Ad. + Vondrušková Nik.
 
JUNIOR – DUO – BATON – FINÁLE
 1. Místo –   5 součet pořadí (130)        Jaňurová Markéta + Konečná Kristýna
 2. Místo –   8 součet pořadí (124)        Eberová Klaudie + Válková Jana
 3. Místo – 10 součet pořadí (126)        Flaszová Tereza + Jandáková Michaela
 4. Místo – 11 součet pořadí (135)        Matušková Aneta + Tichá Lenka
 5. Místo – 12 součet pořadí (144)        Šenfeldová Jana + Vorlová Vendula
 6. Místo – 17 součet pořadí (136)        Nováková Eliška + Nováková Monika
 
 7. Místo – 89 bodů (128)                     Hanzalíková Nikola + Říhová Eliška
 8. – 10.  Místo – 86 bodů (132)           Kopřivová Daniela + Plášilová Denisa
Místo – 86 bodů (131)           Jilemnická Markéta + Sirůčková Gabriela
Místo – 86 bodů (123)           Drncová Petra + Trojnová Marie
11. Místo – 83 bodů (127)                     Grosová Monika + Králová Daniela
12. Místo – 78 bodů (140)                     Pekárková Janete Linda + Šindelářová Kateřina
13. – 14. Místo – 76 bodů (143)            Soukupová Johanka + Záhorová Adéla
Místo – 76 bodů (121)           Denemarková Monika + Hánělová Iveta
15. Místo – 74 bodů (138)                     Otradovská Nikola + Trnková Michaela
16. Místo – 73 bodů (118)                     Babičová Lucie + Sazimová Martina
17. – 19.  Místo – 70 bodů (134)            Marešová Šárka + Masopustová Klára
 Místo – 70 bodů (133)           Malchárková Vendula + Žáková Aneta
 Místo – 70 bodů (137)           Orszuliková Pavla + Steculová Michaela
20. Místo – 66 bodů (139)                     Ouzká Adéla + Vondrušková Nikola
 
 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA