Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková listina - formace 09

2. 5. 2009

 

SOUHRNNÉ POČTY BODŮ, KTERÝMI VÁS POROTA OHODNOTILA TU BUDOU V PONDĚLÍ. TEĎ MÁTE MOŽNOST PODÍVAT SE ALESPOŇ NA CEKOVÉ VÝSLEDKY.

 

DĚTI - FORMACE

 
  1. TELČ - Telčské Růžičky, (st. číslo 10) - 154 bodů
  2. KARVINÁ - Mažoretky Michelle Karviná(st. číslo 4) - 154 bodů
  3. LANŠKROUN - Lanškrounské mažoretky - Světlušky,  (st. číslo 8) - 154 bodů
  4. MOST - Konvalinky - Mostecké mažoretky  (st. číslo 9) - 148 bodů
  5. KOLÍN - TS Bohemia Kolín,  (st. číslo 6) - 130 bodů
  6. HAVÍŘOV Berušky Havířov,  (st. číslo 2) - 125 bodů
  7. KOLÍN - TS Vergillio při DDM Kolín – přípravka, (st. číslo 7) - 120 bodů
  8. KNĚŽICE - Pomněnky II. TJ Sokol Kněžice,  (st. číslo 5) - 118 bodů
  9. HLUBOKÁ N/V - Hlubocké princezničky II.,  (st. číslo 3) - 103 bodů
  10. TURNOV - Perličky IV. Turnov,  (st. číslo 11) - 95 bodů
 
 

 

A - Náročnost prvků      B - Kostýmy + hudba    C - plynulost pohybu    D - Využití prostoru
 
E - Celkový dojem        BC - Body celkem         SČ - startovní číslo
 
KADET - FORMACE
 

 
klub
A
B
C
D
E
BC
1.        
Michelle
Karviná
46
44
22
43
23
178
25
2.        
Česká Lípa
44
39
24
44
24
175
13
3.        
Praha Mini mažor.
42
43
22
43
24
174
20
4.        
Karviná Juventus
42
43
22
42
23
172
31
5.        
Děčín
37
44
21
40
23
165
23
6.        
Mohelnice
37
36
19
39
21
152
29
7.        
Nový Bor
31
40
16
33
19
139
19
8.        
Lanškroun
30
30
19
34
20
133
16
9.        
Ostrava
Stars
32
32
16
34
17
131
32
10.      
Most
33
30
17
33
18
131
18
11.      
Litovel
30
27
18
36
16
127
17
12.      
Kolín
Vergillio
29
30
18
33
17
127
15
13.      
Čáslav
30
31
19
29
17
126
12
14.      
Hluboká n/V
37
29
15
31
14
126
24
15.      
Telč
29
33
17
32
15
126
43
16.      
Vratimov
24
33
15
32
15
119
33
17.      
Ostrava Adrianky
27
33
14
30
14
118
30
18.      
Louny
29
29
16
30
13
117
28
19.      
Turnov
29
29
13
30
14
115
22
20.      
Kutná Hora
27
27
14
31
15
114
27
21.      
Jiříkov
23
28
13
30
13
107
14

 

 JUNIOR - FORMACE
 
  1. KARVINÁ - Mažoretky Michelle Karviná, věk. průměr: 12,5
  2. KARVINÁ - Mažoretky Juventus, věk. průměr: 12,5
  3. LITVÍNOV - Litvínovské mažoretky, věk. průměr: 10,5
  4. KOPIDLNO - Stonožka, o.s., věk. průměr: 11,6
  5. ČESKÁ LÍPA - Mažoretky II. ZŠ Slovanka, věk. průměr: 11,5
  6. HLUBOKÁ N/V - Hlubocké princezny, věk. průměr: 13,9
  7. MOST - Kamelky - Mostecké mažoretky a roztleskávačky, věk. průměr: 11,6
  8. MOHELNICE - Mohelnické mažoretky ZUŠ, věk. průměr: 11,92
  9. DĚČÍN - Miniladies DDM Děčín - Boletice, věk. průměr: 11,9
  10. PRAHA - TOP Mažoretky Praha, věk. průměr: 12,8
  11. OSTRAVA - Ladies Mažoretky Stars o. s., SVČ Ostrava - Zábřeh, věk. průměr: 12,8
  12. NOVÝ BOR - Novoborské mažoretky "B", věk. průměr: 11,4
  13. KNĚŽICE - Pomněnky I. TJ Sokol, věk. průměr: 10,6
  14. KOLÍN - TS Vergillio při DDM Kolín - A ml., věk. průměr: 13,9
  15. KUTNÁ HORA - Scarlett, věk. průměr: 10,6
  16. STUDÉNKA - Mažoretky, věk. průměr: 13,2
  17. TURNOV - Perličky II., věk. průměr: 11,50
  18. CHOCERADY - Mažoretky Smetanky, věk. průměr: 13,8
  19. LANŠKROUN - Lanškrounské čertice, věk. průměr: 12,0
  20. ÚSTÍ N/L Marionetky, DDM, věk. průměr: 13,1
 
 
SENIOR - FORMACE
 
  1. KARVINÁ - Mažoretky Juventus, věk. průměr: 16,3
  2. LITVÍNOV - Litvínovské mažoretky, věk. průměr: 19
  3. ČESKÁ LÍPA - Mažoretky III. ZŠ Slovanka, věk. průměr: 15,5
  4. KOLÍN - TS Vergillio při DDM Kolín – A, věk. průměr: 18,16
  5. MOHELNICE - Mohelnické mažoretky ZUŠ, věk. průměr: 14,68
  6. MOST - Splendix - Mostecké mažoretky a roztleskávačky, věk. průměr:14,9
  7. TURNOV - Perličky I., věk. průměr: 14,7
  8. VÍTKOV - Rebelky, věk. průměr: 14,2
  9. PRAHA - TOP Mažoretky, věk. průměr: 19,9
  10. KUTNÁ HORA - Scarlett, věk. průměr:
  11. DĚČÍN - Apricot DDM Teplická, věk. průměr: 14,1
  12. CHOCERADY - Mažoretky Smetanky, věk. průměr:14,7
  13. HLUBOKÁ N/V - Hlubocké princezny - Andílci, věk. průměr: 34,2
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA